NikaPrevc TDNgapa2023 fotJuliaPiatkowska2 - 1. Turniej Dwóch Nocy (2023/2024)

 

Terminarz 1. Turnieju Dwóch Nocy:

data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
30.12.2023 r.
(sobota)
Garmisch-Partenkirchen
(Niemcy)
HS-142
(K-125)
indywidualne
wyniki >
Nika Prevc
SLO
01.01.2024 r.
(sobota)
Oberstdorf
(Niemcy)
HS-137
(K-120)
indywidualne
wyniki >
Eva Pinkelnig
AUT

 

Indywidualna klasyfikacja generalna 1. Turnieju Dwóch Nocy:

  zawodniczka rocznik kraj punkty strata starty
1 Nika Prevc 2005 SLO 527,7   2
2 Eva Pinkelnig 1988 AUT 518,1 -9,6 2
3 Abigail Strate 2001 CAN 516,8 -10,9 2
4 Eirin Maria Kvandal 2001 NOR 516,1 -11,6 2
5 Marita Kramer 2001 AUT 483,6 -44,1 2
6 Ema Klinec 1998 SLO 480,6 -47,1 2
7 Jenny Rautionaho 1996 FIN 477,2 -50,5 2
8 Josephine Pagnier 2002 FRA 477,1 -50,6 2
9 Alexandria Loutitt 2004 CAN 475,7 -52,0 2
10 Yuki Ito 1994 JPN 473,1 -54,6 2
11 Jacqueline Seifriedsberger 1991 AUT 471,4 -56,3 2
12 Sara Takanashi 1996 JPN 471,1 -56,6 2
13 Katharina Schmid 1996 GER 457,9 -69,8 2
14 Nika Kriznar 2000 SLO 455,0 -72,7 2
15 Lisa Eder 2001 AUT 452,2 -75,5 2
16 Julia Kykkaenen 1994 FIN 445,5 -82,2 2
17 Thea Minyan Bjoerseth 2003 NOR 444,3 -83,4 2
18 Selina Freitag 2001 GER 443,2 -84,5 2
19 Karolina Indrackova 1997 CZE 432,0 -95,7 2
20 Chiara Kreuzer 1997 AUT 416,7 -111,0 2
21 Juliane Seyfarth 1990 GER 414,3 -113,4 2
22 Anna Rupprecht 1996 GER 401,6 -126,1 2
23 Yuka Seto 1997 JPN 382,3 -145,4 2
24 Silje Opseth 1999 NOR 312,4 -215,3 2
25 Anezka Indrackova 2006 CZE 299,6 -228,1 2
26 Ajda Kosnjek 2007 SLO 282,3 -245,4 2
27 Emma Chervet 2003 FRA 277,3 -250,4 2
28 Nicole Maurer 2000 CAN 275,5 -252,2 2
29 Agnes Reisch 1999 GER 241,0 -286,7 1
30 Luisa Goerlich 1998 GER 224,2 -303,5 1
31 Pauline Hessler 1998 GER 221,3 -306,4 1
32 Julia Muehlbacher 2004 AUT 211,7 -316,0 1
33 Annika Sieff 2003 ITA 197,7 -330,0 1
34 Lara Malsiner 2000 ITA 193,1 -334,6 1
35 Kurumi Ichinohe 2004 JPN 186,1 -341,6 1
36 Alvine Holz 2004 GER 182,3 -345,4 1
37 Daniela Haralambie 1997 ROU 180,8 -346,9 1
38 Taja Bodlaj 2006 SLO 169,6 -358,1 2
39 Pia Lilian Kuebler 2002 GER 165,8 -361,9 2
40 Ingvild Synnoeve Midtskogen 2007 NOR 162,9 -364,8 2
41 Sina Arnet 2005 SUI 152,1 -375,6 2
42 Nozomi Maruyama 1998 JPN 93,1 -434,6 1
43 Katra Komar 2001 SLO 90,7 -437,0 1
44 Anna Twardosz 2001 POL 85,1 -442,6 1
45 Paige Jones 2002 USA 77,0 -450,7 1
46 Pola Bełtowska 2006 POL 76,2 -451,5 1
47 Ringo Miyajima 2003 JPN 70,4 -457,3 1