You are currently viewing AMERYKAŃSKIE SKOCZKINIE PROMUJĄ SKOKI NARCIARSKIE   w USA

AMERYKAŃSKIE SKOCZKINIE PROMUJĄ SKOKI NARCIARSKIE w USA

 26.06.2012 r. / 20:15

hendrickson%20sarah%202 - AMERYKAŃSKIE SKOCZKINIE PROMUJĄ SKOKI NARCIARSKIE   w USANiezwykłą atrkację dla swoich kibiców przygotowała USSA (Amerykańska Federacja Narciarska). Reprezentacja kobiet USA w skokach narciarskich oraz członkowie sztabu szkoleniowego pokażą gościom swój sport „od kuchni”. Impreza ta odbędzie się 13 lipca w Park City.

O ile pogoda pozwoli Panie oddadzą kilka pokazowych skoków na skoczni K120 w kompleskie narciarskim Utah Olympic Park w Park City. Kibice, którzy zakupią bilety (ich cena to 150 $) będą mogli towarzyszyć zawodniczkom, aż do momentu wjazdu na szczyt obiektu. Goście, którzy wykupią wcześniej specjalne pakiety VIP będą mogli wejść do „gniazda trenerskiego” i symbolicznym machnięciem flagą dać sygnał zawodniczkom do oddania skoku.

Cała impreza odbywa sie głownie dla popularyzacji skoków narciarskich w USA. Jest też sporą okazją do świętowania wspaniałego sezonu kobiecej reprezentacjii USA, który w ubiegłym roku spisywała się świetnie, na czele z Sarah Hendrickson, która wygrała klasyfikację generalną PŚ Pań.

Dochód tej imprezy zostanie przeznaczony na: szkolenie zawodniczkem, podróże, sprzęt i trenerów, co pozwoli przygotować się Amerykańskim sportsmenkom do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi w Rosji w 2014 roku.

usa wsjusa park city lipiec 2012 - AMERYKAŃSKIE SKOCZKINIE PROMUJĄ SKOKI NARCIARSKIE   w USA


Źródło: wsjusa.com

 

Dodaj komentarz