You are currently viewing CIUCHCIA ZAWIEZIE KIBICÓW NA SKOCZNIĘ.

CIUCHCIA ZAWIEZIE KIBICÓW NA SKOCZNIĘ.

17.07.2012 r. / 17:15

wisa%20malinka%20lgp%202012 - CIUCHCIA ZAWIEZIE KIBICÓW NA SKOCZNIĘ.Letnia Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle-Malince na skoczni imienia Adama Małysza zbliża się coraz większymi krokami. Organizatorzy zadbali o wszystkich kibiców, zarówno tych, którzy przyjadą na zawody własnymi samochodami jak również o tych którzy dojadą do śląskiego miasta komunikacją państwową.

Wokół skoczni wyznaczone zostaną parkingi na, których będzie można zaparkować samochód. Kibice, którzy będą zmierzali na skocznie o własnych nogach, będą mogli skorzystać z niezwykłej formy transportu przygotowanej specjalnie na tegoroczne konkursy. Z centrum Wisły będzie odjeżdżała bajeczna ciuchcia na kołach! 

Każdy, kto będzie posiadał bilet na zawody będzie mógł skorzystać z ciuchci za darmo za równo w drodze na zawody jak i z powrotem, kiedy zakończą się konkursy. Przejazd z centrum miasta do skoczni potrwa około 9,5 minuty.

Ciuchcia odjedzie z centrum, obok placu Hoffa. Zatrzyma się na przystankach Wisła Oaza i Wisła Jonidło a także na całej długości trasy na skocznię, jeżeli tylko będzie miała wolne miejsca, wystarczy machnąć do maszynisty biletami na zawody. Ta nietypowa forma transportu będzie dostępna od czwartku do niedzieli, jest ona w stanie zabrać za jednym razem 25 osób.

Na pewno przejazd takim bajecznym środkiem lokomocji będzie doskonałą rozrywką przed jak i po zawodach! 

Więcej informacji TUTAJ.


Źródło: wisla.pl

Dodaj komentarz