You are currently viewing LGP PAŃ: DANIELA IRASCHKO NAJLEPSZA w TRENINGACH w HINTERZARTEN

LGP PAŃ: DANIELA IRASCHKO NAJLEPSZA w TRENINGACH w HINTERZARTEN

iraschko daniela manugufmain - LGP PAŃ: DANIELA IRASCHKO NAJLEPSZA w TRENINGACH w HINTERZARTENDaniela Iraschko wygrała obie serie treningowe przed indywidualnym konkursem Letniego Grand Prix Pań w Hinterzarten na skoczni Adlerschanze (HS 108). Najdłuższy skok obu serii oddała Japonka Sara Takanashi, która odległością 107,5 metra zbliżyła się do rozmiaru obiektu.

 

 

Pierwszy trening nie obfitował w dalekie skoki. Zmieniano również platformy najazdowe do progu. Ostatecznie najlepsza okazała się Autsriaczka - Iraschko (94,5 metra). Za nią znalazły się: Bigna Windmueller ze Szwajcarii (97,5 m), liderka LGP Alexandra Pretorius z Kanady (89,5 m), Słowenka Katja Pozun (89,5 m), Japonka Yuki Ito (96,5 m) i reprezentantka Finlandii Julia Kykkaenen (96,5 m).

Drugi trening to ponownie triumf Danieli Iraschko (103,5 m), która wyprzedziła startującą z wyższej belki Japonkę Sarę Takanashi (107,5 m) i swoją rodaczkę Jacqeline Seifriedsberger (104 m). Na następnych miejscach uplasowały się: Yuki Ito z Japoni (98,5 m), Atsuko Tanaka z Kanady (98 m) i Bigna Windmueller ze Szwajcarii (95,5 m).

PEŁNE WYNIKI TRENINGÓW

Jeszcze dziś o godz. 19:30 seria próbna, a o 20:30 panie powalczą o zwycięstwo w konkursie indywidualnym w Hinterzarten.

informacja własna

Dodaj komentarz