You are currently viewing SKŁAD REPREZENTACJI NIEMIEC NA ZAWODY PŚ w SOCZI

SKŁAD REPREZENTACJI NIEMIEC NA ZAWODY PŚ w SOCZI

schuster werner kd - SKŁAD REPREZENTACJI NIEMIEC NA ZAWODY PŚ w SOCZI

Już w najbliższy piątek  w Soczi odbędą się treningi oraz kwalifikacje kobiet i mężczyzn do sobotnich konkursów. Coraz więcej ekip ogłosiło już nazwisko skoczków, którzy pojadą do Rosji. Po Polakach, Norwegach oraz Włochach skład swoich reprezentacji: kobiecej i męskiej ogłosili Niemcy. Trenerzy zdecydowali, że na pierwsze w historii Rosji zawody Pucharu Świata pojadą ci sami zawodnicy, którzy reprezentowali Niemcy w poprzednich konkursach

{jcomments on}

Trener Werner Schuster postanowił, że do Soczi pojadą: Severin Freund, Richard Freitag, Andreas Wellinger, Michael Neumayer, Danny Queck, Andreas Wank oraz Karl Geiger.

Lider reprezentacji Niemiec Severin Freund już nie może doczekać się skoków na olimpijskim obiekcie.

Cieszę się na następne konkursy PŚ w Rosji. Do tej pory jestem zadowolony ze swoich skoków. Nie mogę doczekać się próby przedolimpijskiej, bo to zawsze niesamowite przeżycie, tym bardziej, że wie się o tym, że można powalczyć o zwycięstwo.”- powiedział Freund.

Zmianie na konkursy Pucharu Świata w Soczi nie uległ również skład kadry kobiet. Do Rosji pojadą te same zawodniczki, które startowały w zawodach w Lillehammer, a więc: Katharina Althaus, Melanie Faisst, Ulrike Graessler, Juliane Seyfarth, Carina Vogt i Svenja Würth.

źródło: skispringen-news.de

 

 

Dodaj komentarz