You are currently viewing MISTRZOSTWA USA JUŻ w NIEDZIELĘ – JEROME, FRENETTE i JOHNSON BRONIĄ TYTUŁÓW

MISTRZOSTWA USA JUŻ w NIEDZIELĘ – JEROME, FRENETTE i JOHNSON BRONIĄ TYTUŁÓW

jerome jessica s.piwowar - MISTRZOSTWA USA JUŻ w NIEDZIELĘ - JEROME, FRENETTE i JOHNSON BRONIĄ TYTUŁÓW

W najbliższą niedzielę na olimpijskich skoczniach w Park City zostaną rozegrane konkursy o Mistrzostwo USA w skokach narciarskich. Areną zmagań będzie duża skocznia (HS 134), a rywalizować będą zarówno skoczkinie, jak i skoczkowie. Tytułów będą bronić: Jessica Jerome oraz Peter Frenette z Andersem Johnsonem.

Jerome będzie walczyć o 11 tytuł mistrzowski, w zeszłym roku triumfowała w Utah Olympic Park zarówno na skoczni dużej, jak i normalnej. Rywalizacja będzie jednak z pewnością bardzo zacięta, ponieważ w zmaganiach wezmą udział wszystkie zawodniczki z kadry narodowej: Sarah Hendrickson, Lindsey Van, Abby Hughes, Alissa Johnson, Nina Lussi i Emilee Anderson.

„Mistrzostwa USA są dla nas zawsze istotne, tak jak każde inne zawody. Mamy sezon olimpijski i moim celem zawsze jest zwycięstwo. To będzie bardzo ciekawe, co wydarzy się w tym roku. Wiem, że Lindsey Van i Sarah Hendrickson są naprawdę świetnymi skoczkiniami, a Alissa Johnson i Abby Hughes zrobiły tego lata wielkie postępy.” – powiedziała Jerome.

Wśród panów tytułu będą bronić: Peter Frenette i Anders Johnson, którzy przed rokiem podzielili zwycięstwo na dużym obiekcie.

Źródło: wsjusa.com

 

 

Dodaj komentarz