You are currently viewing JURIJ TEPEŠ: „CAŁA NASZA DRUŻYNA SKAKAŁA ŚWIETNIE”

JURIJ TEPEŠ: „CAŁA NASZA DRUŻYNA SKAKAŁA ŚWIETNIE”

Tepes Jurij Klingenthal J.Piatkowska - JURIJ TEPEŠ: "CAŁA NASZA DRUŻYNA SKAKAŁA ŚWIETNIE"Drużyna ze Słowenii wygrała jednoseryjny, inauguracyjny konkurs drużynowy w Klingenthal. Wyprzedziła ekipę z Niemiec i Japonii. Polska znalazła się tuż za podium. Zmagania w inauguracji PŚ w sezonie 2013/2014 podsumowali Jurij Tepes, Karl Geiger oraz Taku Takeuchi.

 

Dla Jurija Tepesa, który wraz ze swoją drużyną wygrał konkurs drużynowy w Planicy na koniec ubiegłego sezonu, był to więcej niż udany dzień: „Dziś nie było łatwo, do końca nie było wiadomo, z której strony wieje wiatr. Cała nasza drużyna skakała dziś świetnie”.

Karl Geiger, który po raz pierwszy znalazł się w drużynie walczącej o wygraną, był również zadowolony: „To wspaniałe uczucie, być w takiej drużynie. Myślę, że dobrze się dziś spisałem. Teraz chciałbym oddawać równie dalekie skoki i regularnie gościć w czołowej piętnastce”.

Taku Takeuchi cieszył się z podium japońskiego zespołu: „Jesteśmy dziś bardzo szczęśliwi. Chcielibyśmy zawsze wypadać jak najlepiej, ale nie zawsze jest to możliwe”.

Źródło: berkutschi.com

 

 

 

Dodaj komentarz