You are currently viewing AVVAKUMOVA, VOGT i TAKANASHI o SOBOTNIM KONKURSIE w CZAJKOWSKIM

AVVAKUMOVA, VOGT i TAKANASHI o SOBOTNIM KONKURSIE w CZAJKOWSKIM

Vogt Carina S.Piwowar - AVVAKUMOVA, VOGT i TAKANASHI o SOBOTNIM KONKURSIE w CZAJKOWSKIM

Sobotni konkurs w Czajkowskim w ramach PŚ Pań, był swego rodzaju niespodzianką. Stało się tak za sprawą pierwszego w karierze zwycięstwa Iriny Avvakumovej i dopiero 3. miejsca Sary Takanashi. Tak oto komentują te zawody skoczkinie.

 

„Jestem bardzo szczęśliwa, to dla mnie wielki sukces, zwłaszcza podczas zwodów w Rosji. Na skoczni było dziś wielu kibiców i to bardzo pomagało. To ważne osiągnięcie, zwłaszcza przed igrzyskami w Soczi. Wczoraj, mój pierwszy skok nie był aż tak dobry jak drugi, dziś wiedziałam czego chcę i udało się”, powiedziała uradowana Irina Avvakumova.

Jestem bardzo zadowolona. Dwa razy byłam tutaj druga. To był bardzo udany weekend. Nie wiem czego spodziewać się po kolejnych startach. Mam nadzieję, że moje skoki będą równie udane i ponownie uda mi się stanąć na podium”, tak oto skomentowała swój występ Carina Vogt, która dziś ponowne stanęła na 2. miejscu podium.

Moje skoki nie były dziś tak dobre, jakbym sobie życzyła. Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej. Popełniam obecnie wiele błędów technicznych, postaram się  je wyeliminować w najbliższej  przyszłości”, powiedziała Sara Takanashi, która do dzisiejszej zwyciężczyni straciła 6,1 punktu.

Źródło: berkutschi.com

Dodaj komentarz