You are currently viewing NAJLEPSZA TRÓJKA MÓWI o KONKURSIE LOTÓW w BAD MITTERNDORF

NAJLEPSZA TRÓJKA MÓWI o KONKURSIE LOTÓW w BAD MITTERNDORF

kasai%20hiza%20sp - NAJLEPSZA TRÓJKA MÓWI o KONKURSIE LOTÓW w BAD MITTERNDORFOd samego początku, na skoczni mamuciej w Bad Mitterndorf, wiele się dzieje. Także i dzisiejszy konkurs przyniósł zaskakujące podium. Niespodziewanie bowiem wygrał japoński weteran Kasai, który wyprzedził utalentowaną młodzież – Prevca i Schlierenzauera.

Wierzyłem w moje fizyczne i psychiczne możliwości. Dzisiejszy dzień jest dla mnie wspaniały. Nie mam żadnych sekretów. Oczywiście mam duże doświadczenie i wychodzi mi to na dobre. Kocham loty narciarskie. Już ostatniej zimy udało mi się poprawić moje osiągnięcia w Planicy”, powiedział dzisiejszy triumfator Noriaki Kasai.

Peter Prevc był trochę zaskoczony swoją dzisiejszą wysoką lokatą: Dokładnie nie wiem dlaczego w tym momencie tak dobrze skaczę. Serdecznie gratuluję Noriakiemu. Mam nadzieję, że jutro ponownie oddam dwa dobre skoki. Nadal popełniam małe błędy, nad którymi trzeba popracować”.

To jest coś wyjątkowego, kiedy wraca się na podium. Turniej Czterech Skoczni poszedł nie najlepiej. Dziś był to krok w dobrym kierunku. Nie powinniśmy przesadzać, ale jestem dumny, że dziś byłem na podium. Jest coś szczególnego w lotach narciarskich na Kulm i cieszę się już na jutrzejszy konkurs. Wszystko zmierza w dobrym kierunku przed Soczi. Próbuję znów powrócić w to miejsce, w którym byłem”, powiedział Gregor Schlierenzauer.

Źródło: berkutschi.com

Dodaj komentarz