You are currently viewing PUCHAR ŚWIATA W WIŚLE ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z PLANEM

PUCHAR ŚWIATA W WIŚLE ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z PLANEM

wisła malinka k.koczwara - PUCHAR ŚWIATA W WIŚLE ODBĘDZIE SIĘ ZGODNIE Z PLANEM

Zawody Pucharu Świata w Wiśle obędą się zgodnie z programem – taką informację obwieścił podczas konferencji prasowej na skoczni, prezes Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego – Andrzej Wąsowicz. Dobra nowina czeka również na kibiców: organizatorzy przygotowali dodatkową pulę biletów. 

-” Decyzja jest na tak, organizujemy Puchar Świata. Od trenera Kruczka wiem, że na odprawie technicznej w Kulm, gdzie w ten weekend odbywają się zawody Pucharu Świata w lotach, Walter Hofer wyprzedził nasze decyzje i zaprosił wszystkie ekipy na środę do Wisły. Robimy te zawody ” – powiedział Andrzej Wąsowicz.

Nie ustają prace przygotowujące obiekt, który już za trzy dni przywita skoczków z całego świata. Również wszystko wskazuje na to, że pogoda okaże się łaskawa i warunki atmosferyczne pozwolą na optymalne przygotowanie skoczni im. Adama Małysza do rywalizacji. Dziś w nocy mają zostać uruchomione armatki śnieżne. W dalszym ciągu obiekt pokrywany jest śniegiem transportowanym z Chochołowa, w którym jak zapewnia prezes, białego puchu jest pod dostatkiem i w każdej chwili można zorganizować dodatkowy transport.

Zawody w Wiśle cieszą się ogromną popularnością wśród sympatyków narciarstwa dlatego organizatorzy przygotowali dodatkowe 500 biletów. Wejściówki- miejsca stojące w cenie 40zł będą dostępne na stronie kupbilet.pl oraz w sklepie „Wiślaczek” w centrum Wisły.

Źródło: Komunikat prasowy organizatorów PŚ w Wiśle

Dodaj komentarz