You are currently viewing SPECJALNE POŁĄCZENIE Z WISŁY DO ZAKOPANEGO 17 STYCZNIA

SPECJALNE POŁĄCZENIE Z WISŁY DO ZAKOPANEGO 17 STYCZNIA

kibice zakopane BL - SPECJALNE POŁĄCZENIE Z WISŁY DO ZAKOPANEGO 17 STYCZNIAOdpowiadając na oczekiwania kibiców i przedstawicieli mediów  Biuro Podróży „Gronie” z Ustronia zorganizowało  transport  zainteresowanych osób na zawody Pucharu Świata w Zakopanem. Specjalny autobus pojedzie 17 stycznia z Cieszyna, przez Ustroń i Wisłę do Zakopanego.

Kibice, dziennikarze i fotoreporterzy będę mogli dojechać na zawody Pucharu Świata w Zakopanem bezpośrednim autobusem z Wisły. Przewidywany koszt podróży (niezależnie czy w jedną stronę, czy w obie) to 50 zł. Zgłaszając chęć skorzystania z transportu, osoby zainteresowane proszone są o określenie, czy rezerwują przejazd powrotnym do Wisły, czy planują zostać w Zakopanem.

Zgłoszenia chętnych osób powinny być dokonywane telefonicznie: 606 882 264 lub 503 075 317, mailowo: biuro@gronie.eu  lub osobiście w siedzibie biura Gronie w Ustroniu (Daszyńskiego 1 pok.105) Płatność powinna być dokonana osobiście w biurze lub też przelewem bankowym na rachunek BT Gronie.  Osoby, które nie zdążą dokonać płatności, a zgłoszą chęć przejazdu, będą miały możliwość zapłaty w autokarze.

Przejazd z Wisły do Zakopanego odbędzie się pod warunkiem uzbierania  minimalnej liczby uczestników,  35 osób.

Rozkład jazdy  17 stycznia specjalnego autobusu do Zakopanego

Godz. 8.00 Cieszyn – pl. Hajduka
Godz. 8.30 Ustroń – ul. Kajzera (obok sklepu Lidl)
Godz. 9.00 Wisła – ul. Lipowa Dworzec Autobusowy

Przyjazd do Zakopanego ok. godz. 12.30

 

Źródło: Katarzyna Koczwara/PZN

Dodaj komentarz