You are currently viewing SCHLIERENZAUER PO ODPOCZYNKU w DUBAJU: „JESTEM GOTOWY DO SOCZI”

SCHLIERENZAUER PO ODPOCZYNKU w DUBAJU: „JESTEM GOTOWY DO SOCZI”

schlieri kd - SCHLIERENZAUER PO ODPOCZYNKU w DUBAJU: "JESTEM GOTOWY DO SOCZI"Na niespełna dwa tygodnie, jakie pozostały do rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Sochi, austriacki skoczek, Gregor Schlierenzauer wybrał niecodzienny sposób na ostatnie przygotowania do tej sportowej imprezy. Trzykrotny medalista olimpijski wybrał się do… Dubaju.

 

Kiedy inni zawodnicy walczyli w Sapporo o kolejne pucharowe punkty, jeden z głównych faworytów do złotego medalu w Soczi postawił na relaks. „Na pierwszym planie jest dla mnie teraz psychika i mam nadzieję, że przełoży się ona na moje skoki i wysoką formę” – powiedział austriacki skoczek.

Po powrocie z krótkiego wyjazdu, utytułowany zawodnik nie krył zachwytu tym miastem. „Byłem po raz pierwszy w Dubaju i to, co zobaczyłem przeszło moje oczekiwania. Ten weekend w cieple był rewelacyjny. Baterie są naładowane, a głowa lekka” – stwierdził zadowolony sportowiec.

Teraz nie będzie już czasu na odpoczynek. Wielkimi krokami zbliża się dzień rozpoczęcia olimpijskiej rywalizacji. Schlierenzauer z dużą doza optymizmu podchodzi do swoich występów na  tegorocznych igrzyskach olimpijskich. „Jestem gotowy do 'misji Soczi’ i zadowolony, że olimpijskie odliczanie już się rozpoczęło. Aktualnie czuję się wspaniale. Luz mobilizuje nowe siły i czyni głodnym wygranej” – podsumował popularny Schlieri.

Źródło: schlieri.at

Dodaj komentarz