You are currently viewing OLIMPIJSKI START JACOBSENA ZAGROŻONY

OLIMPIJSKI START JACOBSENA ZAGROŻONY

Jacobsen Anders B.Leja  - OLIMPIJSKI START JACOBSENA ZAGROŻONYPo czwartkowym upadku podczas treningów, Anders Jacobsen nie pokazał się w piątek na starcie. Może to wskazywać na to, że jego olimpijski występ w Soczi stoi pod wielkim znakiem zapytania.

Wszystko wskazuje na to, że upadek Andersa Jacobsena podczas pierwszego z jacobsen SOCZI.2014 - OLIMPIJSKI START JACOBSENA ZAGROŻONYtreningów w Soczi, odbił się jego zdrowiu bardziej niż wcześniej przypuszczano. 28-latek zrezygnował bowiem z piątkowych treningów i w tym czasie przebywał na badaniach lekarskich. Jak podał norweski dziennik, Jacobsen nie doznał żadnych poważnych obrażeń, ale jego niedzielny występ na skoczni normalnej jest nadal zagrożony.

Zdjęcie poobijanego Jacobsena opublikował norweski serwismen – Andreas Vilberg na swoim profilu na Twitterze.

Odczuwa ból mięśni w całym ciele. Potrzebuje teraz spokoju”, tak skomentował obecną sytuację Jacobsena norweski trener – Alexander Stöckl. Decyzja o występie Norwega w kwalifikacjach, zostanie podjęta w sobotę rano, a będzie ona uzależniona od jego samopoczucia.

Sam Jacobsen jest zadowolony z faktu, że nie doznał żadnych poważnych urazów. "Nic sie nie stało ani z kolanem ani z obojczykiem. Zatem mogę być zadowolony" - powiedział skoczek.

 

Źródło: media norweskie / informacja własna

 

Dodaj komentarz