You are currently viewing PREMIERA AUTOBIOGRAFII HANNAWALDA W POLSCE!

PREMIERA AUTOBIOGRAFII HANNAWALDA W POLSCE!

hannawald sven bl - PREMIERA AUTOBIOGRAFII HANNAWALDA W POLSCE!

Kiedy we wrześniu minionego roku w księgarniach niemieckich pojawiła się biografia Svena Hannawalda osobiście zastanawiałam się kiedy nastąpi polska premiera tejże książki. Doczekałam się szybciej niż mogłam się spodziewać. Otóż nastąpi już w marcu!

biografia hannawalda svena - PREMIERA AUTOBIOGRAFII HANNAWALDA W POLSCE!Oficjalna premiera książki zwycięzcy 50. Turnieju Czterech Skoczni odbyła się podczas inauguracji Pucharu Świata w Klingenthal (23-24 listopada 2013 roku). Polska premiera autobiografii nastąpi już 5 marca! Na kibiców czeka też nie lada gratka, Sven Hannawald przyjedzie do Polski! Spotkanie z byłym skoczkiem zaplanowane zostało na 5 marca w Empiku Junior w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 116/122 o godzinie 18:00. 

 

Polskie tłumaczenie wydania nosi tytuł: „Sven Hannawald. Triumf. Upadek. Powrót do życia.” hannawald polska.okładka - PREMIERA AUTOBIOGRAFII HANNAWALDA W POLSCE!Autobiografię wydało Wydawnictwo Sine Qua Non. Cena książki, w zależności od miejsca zakupu, wynosi około 40 złotych.

O książce Svena pisaliśmy tuż przed premierą w Klingenthal –> TUTAJ.

W polskim wydaniu będziemy mogli również przeczytać o rywalizacji Svena z Adamem Małyszem, polskich kibicach, Wojciechu Fortunie oraz o tym co sądzi o kandydaturze Krakowa do organizacji Zimowych Igrzysk Olimpijskich. To wszystko Hannawald dodał specjalnie dla polskich fanów skoków narciarskich!

Nie pozostaje nic innego jak czekać do premiery i zdobyć książkę by dowiedzieć się co tak naprawdę przeżywał w swoim życiu Sven Hannawald.

Źródło: empik.com 

Dodaj komentarz