You are currently viewing BRONISŁAW STOCH: DAJCIE SPOKÓJ KAMILOWI

BRONISŁAW STOCH: DAJCIE SPOKÓJ KAMILOWI

jM7woKu26pfYk1 - BRONISŁAW STOCH: DAJCIE SPOKÓJ KAMILOWI

Podczas rozmowy telefonicznej na antenie stacji TVP INFO Bronisław Stoch, tata Kamila, znacząco wyraził swoją opinię na temat nagonki mediów pod adresem  syna. W związku z tym wystosował prośbę do ich przedstawicieli.

O godzinie 21.50 na antenie TVP INFO został nadany specjalny program w formie wiadomości, w stu procentach poświęcony upadkowi Kamila Stocha podczas treningu na dużej skoczni olimpijskiej w Krasnej Polanie. W nim został pokazany materiał z wypadku polskiego skoczka, a bezpośrednio po tym materiale studio Telewizji Polskiej połączyło się z Bronisławem Stochem, ojcem mistrza olimpijskiego z normalnej skoczni. W nim, na koniec swojej wypowiedzi, rozmówca wydał oświadczenie – prośbę do wszystkich mediów w kraju, by przynajmniej do soboty, czyli do czasu konkursu olimpijskiego na dużej skoczni, przestały, bądź ograniczyły się w angażowanie jego syna w sprawy medialne. Chodzi tu głównie o wywiady. „Rozmawiałem wczoraj z synem. Niepokoi mnie jego stan, bo dało się usłyszeć wyraźną chrypkę w jego głosie”- powiedział Pan Bronisław na antenie TVP INFO. Sam jest psychologiem i doskonale wie, że ciężko jest się „odczepić” od dziennikarzy, gdy skoczek jest świeżo po wielkim sukcesie lub faworytem w zbliżających się zawodach. Niestety nagonka na Kamila Stocha, którą urządzają media już przekroczyła dozwolone rozmiary.

Stąd apel „obronny” taty Kamila.

Redakcja SkokiPolska szanuje zdanie i rozumie obawy rodziny naszego mistrza olimpijskiego. Z tego miejsca pragniemy zapewnić, że postaramy się ograniczyć „pompowanie balonu” do najmniejszych rozmiarów. Także i my przyłączamy się do apelu pana Bronisława Stocha, mając na uwadze dobro jego syna Kamila. On sam jest przecież naszym dobrem narodowym.

Mamy nadzieję, że w sobotę będzie kolejna okazja ku temu, by posiadać się z radości wobec sukcesu Polaka. Chcielibyśmy, by ten apel został uszanowany przez wszystkich przedstawicieli mediów w Polsce.

redakcja portalu SkokiPolska.pl

Dodaj komentarz