Jeżeli Igrzyska Olimpijskie w Soczi można było nazwać „daniem głównym” tego sezonu, to nadchodzące Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich w Harrachovie będą niewątpliwie wisienką na torcie w formie deseru. Przed nami drugi w tym sezonie weekend z zawodami na obiekcie mamucim, a także pucharowe zmagania kobiet oraz kolejny – specjalny etap typera. Zapraszamy do udziału!
Nagrodą dla najlepszego typera będą oficjalne autografy – trenera polskiej kadry – Łukasza Kruczka oraz medalisty olimpijskiego z Soczi – Andersa Bardala.
Tym razem do wytypowania macie podia dwóch konkursów mężczyzn (indywidualnego i drużynowego) w ramach Mistrzostw Świata w lotach narciarskich w Harrachovie oraz podia dwóch konkursów indywidualnych Pucharu Świata kobiet w Falun. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:
- typy na podium MŚ w lotach – zawody indywidualne (piątek – do czasu rozpoczęcia pierwszej serii) – 1 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
- które miejsce w indywidualnych MŚ w lotach zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty;
- typy na podium MŚ w lotach – zawody drużynowe (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będą to 2 punkty;
- które miejsce zajmie polska kadra w drużynowych MŚ w lotach (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 2 punkty;
- typy na podium pierwszego indywidualnego konkursu PŚ kobiet w Falun (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodniczki, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w pierwszym indywidualnym konkursie PŚ kobiet w Falun najlepsza reprezentantka Polski i kto nią będzie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium drugiego indywidualnego konkursu PŚ kobiet w Falun (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodniczki, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce zajmie w drugim indywidualnym konkursie PŚ kobiet w Falun najlepsza reprezentantka Polski i kto nią będzie (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
Prosimy o dopisywanie w komentarzach, którego konkursu skoków dotyczy typowanie, a także (osoby, które już typowały) o podpisywanie się w taki sposób, jak dotychczas (ten sam nick).
Tym razem zdobyć można aż 24 punkty. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej.
Programy zawodów (PŚ Pań Falun wkrótce):
- MŚ w lotach Harrachov
- PŚ Pań Falun
Dodajmy, że jest prowadzona także klasyfikacja typerów dla całego sezonu – dostępna TUTAJ.
SkokiPolska.pl
1.Takanashi Niedziela
2.Vogt
3.Youki Ito
36- Pałasz
Drużynowy:
1.Norwegia
2.Niemcy
3.Austria
4.Polska
konkurs kobiet -niedziela:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
Najlepsza Polka Szwab 40
Drużynowy
1.Norwegia
2.Niemcy
3.Polska
Konkurs kobiet niedziela:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
Najlepsza Polka Szwab 39
Drużynowy:
1.Norwegia
2.Niemcy
3.Słowenia
4.Polska
Konkurs drużynowy panów:
1. Norwegia
2. Austria
3. Słowenia
4. Polska
Konkurs drużynowy panów:niedziela
1.Norwegia
2.Niemcy
3.Słowenia
4.Polska
Konkurs ind. kobiet -niedziela:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
Najlepsza Polka Szwab 41
Niedziela, MŚwL:
1. Wiatr
2. Wiatr
3. Wiatr
😉
A optymistyczny scenariusz:
1. Norwegia
2. Austria
3. Polska
paie niedziela
1. Takanashi
2. Ito
3. vogt
szwab naj polka 40
Falun, niedziela:
1. Takanashi
2. Ito
3. Clair
42. Szwab, najlepsza Polka
Konkurs niedzielny pań
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogot
Najlepsza polka Joanna Szwab 34 miejsce
Konkurs indywidualny kobiet-niedziela
1. Takanashi Sara
2. Ito Yuki
3. KYKKAENEN Julia
Najlepsza Polka Szwab 46
Konkurs drużynowy panów:
1. Norwegia
2. Słowenia
3. Polska
Konkurs indywidualny kobiet (niedziela):
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
38. Joanna Szwab – najlepsza Polka
Konkurs drużynowy mężczyzn (niedziela):
1. Niemcy
2. Słowenia
3. Polska – najlepsze miejsce Polaków
Niedziela panie:
1.takanashi
2.ito
3.kykkanen
Naj polka szwab 47
Panowie druzyna:
1. Norwegia
2.slowenia
3.czechy
4.polska
Konkurs ind. kobiet -niedziela:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
Najlepsza Polka Szwab 46
Konkurs drużynowy panów:
1. Norwegia
2. Polska
3. Słowenia
Konkurs ind. kobiet -niedziela:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
Konkurs drużynowy panów:
1. Norwegia
2. Polska
3. Słowenia
Konkurs indywidualny kobiet (niedziela):
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
43. Joanna Szwab – najlepsza Polka
Konkurs drużynowy mężczyzn (niedziela):
1. Słowenia
2. Niemcy
3. Polska – najlepsze miejsce Polaków
Najlepsza polka szwab 38
Panie 1.takanashi
2.ito
3.vogt
Konkurs sobotni męszczyzn
1.Freund
2.Prevc
3.Bardal
5- Kamil Stoch
Po kiego grzyba tyle osób typuje sobotni konkurs panów, jeżeli on będzie po prostu kontynuacją wczorajszego?…
Sobota, panie (o ile dojdzie do skutku 😛 ):
1. Takanashi
2. Ito
3. Kykkänen
34. Szwab, najlepsza Polka
Sobota mezczyzni
1. Freund
2. Stoch
3. Prevc
Konkurs sobotni mężczyzn:
1.Severin Freund
2.Peter Prevc
3.Kamil Stoch
Konkurs sobotni kobiet:
1.Sara Takanashi
2.Yuki Ito
3.Carina Vogt
Najlepsze miejsce Polki – Joanna Szwab 30 miejsce : )
1. Severin Freund
2. Anders Bardal
3. Peter Prevc
Najlepszy Polak – Kamil Stoch – miejsce 4
Konkurs indywidualny mężczyzn (sobota):
1. Peter Prevc
2. Severin Freund
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
SOBOTA
1.Takanashi
2.Vogt
3.Youki Ito
31.Pałasz
SOBOTA
1.Stoch
2.Freund
3.Bardal
Konkurs indywidualny mężczyzn (sobota):
1. Peter Prevc
2. Severin Freund
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Sobota:
1.Freund
2.Bardal
3.Stoch
Sobota:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Colinne Mattel
33.Szwab
1.Freund
2.Prevc
3.Bardal
5.Stoch
Harrachov sobota panowie
1.Severin Freund
2.Kamil Stoch-najlepszy Polak
3.Peter Prevc
Sobota:
1.Takanashi
2.Vogt
3.Ito
35.Szwab
Konkurs sobotni panie:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Colinne Mattel
Magdalena Pałasz – 33 miejsce
Konkurs sobotni panie
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
Joanna Szwab-najlepsza Polka 30 miejsce
Konkurs sobotni panie
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
Joanna Szwab-najlepsza Polka 36 miejsce
Konkurs sobotni panie 🙂
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
Joanna Szwab-najlepsza Polka 36 miejsce
Konkurs sobotni pań:
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogot
30. Joanna Szwab-najlepsza polka
Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
35. Joanna Szwab – najlepsza Polka
Konkurs indywidualny kobiet (sobota):
1. Sara Takanashi
2. Yuki Ito
3. Carina Vogt
32. Joanna Szwab – najlepsza Polka
Konkurs kobiet sobota i niedziela:
1.Takanashi
2. Ito
3. Vogt
Piątek:
1.Prevc
2.Frend
3.Bardal
4.Stoch
Konkurs indywidualny panów:
1. Peter Prevc
2. Severin Freund
3. Kamil Stoch-najlepszy polak
Piatek
1. Freud
2. Prevc
3. Stoch
Piątek indywidualny panowie:
1.prevc
2.freud
3.Stoch najlepszy Polak
Mezczyzni piatek
1. Freund
2. Stoch
3.prevc
1. Peter Prevc
2. Kamil Stoch
3. Severin Freund
konkurs mezczyzn piatek:
1. Peter Prevc
2. Kamil Stoch
3. Severin Freund : )
Loty-piątek
1.P.Prevc
2.S.Freund
3.K.Stoch-najlepszy Polak
Loty.piątek
1.S.Freund
2.P.Prevc
3.K.Stoch-naj polak
loty:
1.Freund
2Prevc
3.Stoch
druz:
1.Slowenia
2.Austria
3Norwegia
5.Polska
fauln sobota :
1.Takanashi
2.Vogt
3.Youki Ito
27- Pałasz
Piątek:
1.Freund
2.Prevc
3.Stoch
Piatek
1. peter prevc
2. Kamil stoch naj polak
3. severin freud
Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek):
1. Peter Prevc
2. Kamil Stoch – najlepszy Polak
3. Severin Freund
Piątek panowie:
1.Freund
2.Stoch – najlepszy Polak
3.Prevc
Konkurs indywidualny mężczyzn (piątek):
1. Peter Prevc
2. Severin Freund
3. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Konkurs piątkowy:
1. Prevc
2. Stoch
3. Freund
Piątek:
1.Prevc
2.Freund
3.Stoch
Harrachov:
1. Prevc
2. Stoch, najlepszy Polak
3. Freund
MŚ w lotach ind:
1. P.Prevc 2. A.Bardal 3. S.Freund
najlepszy Polak 4. K.Stoch
MŚ w lotach druż:
1. Słowenia 2. Norwegia 3. Polska
PŚ w Falun
1 konkurs 1. S.Takanashi
2 konkurs 1. S.Takanashi
najlepsza Polka 29. M.Pałasz