You are currently viewing KAMIL STOCH dla SkokiPolska: „SKOCZNIĘ w HARRACHOVIE LUBIĘ, ALE  SKOKI NIE BYŁY NAJLEPSZE” (WIDEO)

KAMIL STOCH dla SkokiPolska: „SKOCZNIĘ w HARRACHOVIE LUBIĘ, ALE SKOKI NIE BYŁY NAJLEPSZE” (WIDEO)

Stoch Kamil Harrachov B.Leja  - KAMIL STOCH dla SkokiPolska: "SKOCZNIĘ w HARRACHOVIE LUBIĘ, ALE  SKOKI NIE BYŁY NAJLEPSZE" (WIDEO)Kamil Stoch na półmetku rywalizacji o tytuł najlepszego lotnika świata zajmuje 5. miejsce (186 i 190 m). Lider Pucharu Świata nie był do końca zadowolony ze swoich dzisiejszych skoków, z nadzieją wypowiedział się jednak o jutrzejszym dniu.

Nie były to najlepsze skoki w moim wykonaniu, jest jeszcze sporo do poprawy. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Pozytywne nastawienie drogą do sukcesu” – powiedział Stoch.

„Niezależnie od tego, czy to są loty, czy skocznia duża – wygrywa najlepszy w danym momencie. Tak będzie i teraz” – dodał Polak.

Lider PŚ pozytywnie wyraził się też o przygotowaniu skoczni i warunkach: „Jeżeli są takie warunki jak dziś, to bardzo lubię skocznie w Harrachovie. Było w miarę równo dla wszystkich zawodników. Mam nadzieję, że taka pogoda do końca MŚ się utrzyma. Jak na letnią aurę, która panuje w Harrachovie, to skocznia jest przygotowana super”.

 

 

rozmawiał Bartosz Leja

Dodaj komentarz