You are currently viewing WERNER SCHUSTER DEMENTUJE PLOTKI o ODEJŚCIU

WERNER SCHUSTER DEMENTUJE PLOTKI o ODEJŚCIU

schuster werner s.piwowar - WERNER SCHUSTER DEMENTUJE PLOTKI o ODEJŚCIUWerner Schuster nie myśli o zmianie miejsca pracy. Na razie nie zamierza wracać do Austrii w charakterze trenera, dlatego zdecydował się zdementować wszelkie plotki jakie pojawiły się na ten temat.

„Mój kontrakt kończy się w 2015 roku. Mistrzostwa Świata w Falun są bardzo ważnym wydarzeniem w następnym sezonie i to na nie aktualnie czekam” – mówi Schuster. „Bardzo dużo poświęcam tym mistrzostwom, całe wydarzenie jest bliskie mojemu sercu. Nie skupiam się na tym co będzie później”.

W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski dotyczące możliwego powrotu Schustera do pracy w ojczyźnie, w Austrii. Szkoleniowiec miał otrzymać propozycję pracy w sławnej kuźni talentów, Gimnazjum Narciarskim w Stams, gdzie pracował już kilka lat temu – jednak te plotki nie zostały potwierdzone.

Dyrektor sportowy w Niemieckim Związku Narciarskim, Horst Huettel, komentuje te doniesienia i sam zapowiada, że będzie rozmawiać z Schusterem na ten temat: „To całkiem możliwe, że Werner Schuster zrezygnuje z dalszej pracy po nadchodzącym sezonie”. Trener miał powiedzieć mu po Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Soczi, że jest na granicy wytrzymałości: „Praca trenera to zawód z 'określoną datą ważności’ „ – skwitował szkoleniowiec drużyny z Niemiec.

Źródło: skispringen.com

 

 

 

Dodaj komentarz