You are currently viewing KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: „TO BYŁ ŻYCIOWY SEZON z MOCNYM WSTĘPEM” (WIDEO)

KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: „TO BYŁ ŻYCIOWY SEZON z MOCNYM WSTĘPEM” (WIDEO)

Biegun Krzysztof Krakow J.Piatkowska2 - KRZYSZTOF BIEGUN dla SkokiPolska: "TO BYŁ ŻYCIOWY SEZON z MOCNYM WSTĘPEM" (WIDEO)Krzysztof Biegun był jedną z rewelacji minionego sezonu. Zabłysnął szczególnie na początku zimy, triumfując w Klingenthal i zostając liderem PŚ. Jak powiedział 19-letni skoczek z Gilowic, był to czas, w którym nabywał doświadczenie, jednak zdarzyło mu się kilka mocniejszych akcentów.

 

„Był to dla mnie bardzo dobry, życiowy sezon z bardzo mocnym wstępem. Później też było dobrze. Może w samej końcówce było słabiej, ale ja już tego nie pamiętam, ciesze się tym sezonem. Można też powiedzieć, że w tym sezonie dopiero się uczyłem, był to mój pierwszy sezon w Pucharze Świata. Zaczynałem i od razu wpadłem w ten sezon z mocnym akcentem. Myślę, że szło mi dobrze. W końcówce przyszło zmęczenie całym sezonem, wyciągnąłem z tego kolejne wnioski i będę trochę mądrzejszy na przyszły sezon, aby tego uniknąć” – powiedział Biegun.

Zapytany o szum medialny, w związku z którym stał się rozpoznawalną osobą, odparł: „Są to przyjemne odczucia, ale wiadomo, wszystko ma dwie strony. Fajnie, że takie coś się działo, później było to trochę męczące„.

 

 

rozmawiał Bartosz Leja

 

Dodaj komentarz