You are currently viewing MAŁYSZ i AUSTRIACCY SKOCZKOWIE POBIEGLI w RAMACH MARATONÓW

MAŁYSZ i AUSTRIACCY SKOCZKOWIE POBIEGLI w RAMACH MARATONÓW

Malysz Orlen.Warsaw.Marathon.2014 fot.Sebastian Wolny Agencja LIVE - MAŁYSZ i AUSTRIACCY SKOCZKOWIE POBIEGLI w RAMACH MARATONÓWPoczątek wiosny to znakomity czas na promocję zdrowego trybu życia, o czym nie zapomnieli także skoczkowie narciarscy, którzy wzięli udział w wielu sportowych imprezach biegowych. Wśród nich znaleźli się m.in. Adam Małysz, czy Thomas Diethart.

 

Były skoczek narciarski, a obecnie rajdowiec – Adam Małysz – wziął udział w dzisiejszym marszobiegu na 5 km w ramach Orlen Warsaw Marathon. Jak sam przyznał, nie nastawiał się na konkretny wynik. „Za tydzień wyruszam na kolejny rajd i bałem się zakwasów, gdybym wystartował na 10 km. Poza tym marszobieg miał szczytny cel. Za każdego uczestnika Orlen przekaże 10 złotych na stypendia sportowe dla wychowanków rodzinnych domów dziecka” – powiedział znakomity sportowiec z Wisły.

Więcej o Orlen Warsaw Marathon 2014 można znaleźć TUTAJ.

Z kolei w Austrii w Vienna City Marathon wystartowali znani austriaccy skoczkowie (FOTO) Andreas Kofler, Stefan Kraft, Michael Hayboeck oraz triumfator tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni – Thomas Diethart. Co prawda nie pobiegli na pełnym dystansie (42 km 195 m), jednak zaznaczyli swoją obecność o promowali aktywne spędzanie wolnego czasu.

 

Źródło: orlenmarathon.pl / polskatimes.pl

 

Dodaj komentarz