You are currently viewing NIE BĘDZIE SKOKÓW NA STADIONIE NARODOWYM

NIE BĘDZIE SKOKÓW NA STADIONIE NARODOWYM

tajner apoloniusz as - NIE BĘDZIE SKOKÓW NA STADIONIE NARODOWYMKonkurs skoków narciarskich na Stadionie Narodowym w Warszawie nie zostanie rozegrany w najbliższym czasie. Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusz Tajner ogłosił, że aplikacja w tej sprawie nie zostanie złożona do FIS-u.

 

Głośny pomysł z rozegraniem konkursu skoków w Warszawie na inaugurację sezonu 2014/2015 nie zostanie zrealizowany. Pomimo optymistycznych wiadomości napływających do nas w ciągu ostatnich miesięcy, Apoloniusz Tajner uciął wszelkie plotki na ten temat: „To jest już nieaktualny temat. Decyzja z naszej strony już zapadła na zarządzie. satdion narodowy wawa - NIE BĘDZIE SKOKÓW NA STADIONIE NARODOWYMPrzeanalizowaliśmy wszelkie za i przeciw i nie zdecydowaliśmy się na złożenie aplikacji”.

Pomimo zróżnicowanych zdań kibiców, sportowcy nie wypowiadali się na ten temat entuzjastycznie. Zapytany o to Kamil Stoch stwierdził, że lepiej będzie trochę dołożyć do pieniędzy przeznaczonych na realizacji projektu i wybudować mamucią skocznię w Polsce: „Skoki na Stadionie Narodowym to nie byłby najlepszy pomysł. Po pierwsze zorganizowanie takiej imprezy pochłonęłoby ogromne koszty. Po drugie nie byłoby też rozrywki, bo skacząc 60 metrów, to jest bardzo mała zabawa, bardziej mordęga”.

Skocznia nie powstanie na stadionie w tym roku, jednak PZN nie wyklucza zrealizowania pomysłu w późniejszym czasie.

Źródło: eurosport.onet.pl

 

Dodaj komentarz