You are currently viewing PETER PREVC ZMIERZY SIĘ z MIRANEM TEPEŠEM NA SKOCZNI

PETER PREVC ZMIERZY SIĘ z MIRANEM TEPEŠEM NA SKOCZNI

Slowenia Team B.Leja  - PETER PREVC ZMIERZY SIĘ z MIRANEM TEPEŠEM NA SKOCZNIJuż w sobotę, 10 maja na 25-metrowej skoczni Sebenje w słoweńskiej miejscowości Tržič, w ramach tradycyjnego konkursu „Stare Orły” zmierzą się największe obecne i byłe gwiazdy tamtejszych skoków narciarskich. Nie zabraknie Petera Prevca, Roberta Kranjca, ale też Primoža Peterki i Mirana Tepeša.

 

W programie imprezy znajdują się m.in. mecz piłki nożnej pomiędzy słoweńskimi skoczkami i trenerami oraz zawody w skokach narciarskich na skoczni Sebenje K-25 (HS-27). Na skoczni spotkają się najwybitniejsi aktywni i „emerytowani” zawodnicy słoweńscy, medaliści Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata. W tej grupie znajdą się m.in.: Peter Prevc, Robert Kranjec, Rok Benkovič, Primoža Peterki, Miran Tepeš, Jurij Tepeš, czy Primož Ulaga.

„Nie mogę się doczekać 10 maja, aby zmierzyć się z tymi skoczkami, którzy nie są już aktywni, ale kiedyś byli mistrzami świata. My staramy się zbliżyć do ich osiągnięć. Skoki na 25-metrowym obiekcie będą dla nich teraz trochę łatwiejsze. Jestem ciekaw, czy ktoś z nich w przyszłym roku oddałby skok na nowej skoczni w Planicy” – powiedział Peter Prevc.

 

Plakat reklamujący zawody wraz z listą startujących skoczków:

Stari Orli Trzic.2014 poster - PETER PREVC ZMIERZY SIĘ z MIRANEM TEPEŠEM NA SKOCZNI

 

Źródło: sloski.si

 

Dodaj komentarz