You are currently viewing HARRI OLLI ZMIENIŁ STAN CYWILNY!

HARRI OLLI ZMIENIŁ STAN CYWILNY!

olli harri fot. matti bjoerkman - HARRI OLLI ZMIENIŁ STAN CYWILNY!Kontrowersyjny Fin nie przestaje zaskakiwać. Harri Olli w połowie kwietnia wziął ślub! Fińska para planowała ten krok już od dawna.

„Nasz ślub nie powinien nikogo dziwić, ponieważ planowaliśmy tę uroczystość od dawna. Ślub jest kolejnym krokiem w naszym związku”– skomentował wydarzenie świeżo upieczony mąż.

29-letni Olli poślubił swoją partnerkę Tiię. Prywatna uroczystość, bez medialnego rozgłosu, odbyła się 15 kwietnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Lahti.

W przeciągu ostatnich lat dość często zdarzało się słyszeć informacje o powrocie krnąbrnego zawodnika do międzynarodowych zawodów. Skoczek startował w Pucharze Kontynentalnym. Jednak podejmowane treningi nie przynosiły takich wyników jakich by oczekiwali trenerzy oraz sam zawodnik. Wpływ na osłabienie przygotowań miała też kontuzja, która towarzyszy Olliemu od ubiegłego roku. Mianowicie w stawie kolanowym mieszkańca Rovaniemi zaczął zbierać się płyn, kostki i nadgarstki były opuchnięte. Doszło nawet do tygodniowej hospitalizacji Fina i konieczności dożylnego przetaczania płynów. Aby rozwiązać problem Harri podda się operacji.

Nowożeńcom życzymy szczęścia na nowej drodze życia oraz szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródło: seiska.fi

Dodaj komentarz