You are currently viewing SKOCZKOWIE WZIĘLI UDZIAŁ W SZCZECIŃSKIM MECZU GWIAZD

SKOCZKOWIE WZIĘLI UDZIAŁ W SZCZECIŃSKIM MECZU GWIAZD

Zyla Kot S.Piwowar - SKOCZKOWIE WZIĘLI UDZIAŁ W SZCZECIŃSKIM MECZU GWIAZDW sobotę (24 maja) w Szczecińskim Domu Sportu został zorganizowany charytatywny „Mecz Gwiazd: Siatkarze i Skoczkowie dla Hospicjum”, w którym udział wzięli wybitni siatkarze i siatkarki oraz znani skoczkowie narciarscy.

W tym wyjątkowym dniu najistotniejsza była dobra zabawa oraz szczytny cel, który postanowiły wesprzeć znane osobistości.

Oprócz doświadczonych siatkarzy na boisku nie mogło zabraknąć naszych skoczków narciarskich, którzy popierają takie inicjatywy. W stolicy województwa zachodniopomorskiego pojawili się między innymi: Maciej Kot, Kuba Kot oraz Piotr Żyła.

Pełne emocji spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Dodatkowo zawodnicy postanowili rozegrać konkurs skoku wzwyż, w którym bezkonkurencyjnym okazał się reprezentant klubu KS Wisła Ustronianka – Piotr Żyła. Brązowemu medaliście MŚ z Val di Fiemme udało się przeskoczyć poprzeczkę zawieszoną na wysokości 165cm!

Zaproszeni goście po raz piąty wzięli udział w meczu piłki siatkowej na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych. Tak jak w poprzednich latach kibice mogli wylicytować różne wyjątkowe pamiątki, do których należały przed wszystkim narty 2-krotnego Mistrza Olimpijskiego, który z powodów rodzinnych nie pojawił się na boisku.

Źródło: Pzn.pl

Dodaj komentarz