You are currently viewing KS WISŁA SZUKA NOWEGO SPONSORA

KS WISŁA SZUKA NOWEGO SPONSORA

wisla centrum2 wm - KS WISŁA SZUKA NOWEGO SPONSORARodowity klub sportowy Adama Małysza zmienił nazwę. Do niedawna znany jako KS Wisła Ustronianka teraz widnieje jako KS Wisła. Sponsor klubu nie przedłużył umowy, tym samym konieczna była zmiana nazwy.

Umowa między firmą „Ustronianka” a klubem z Wisły wygasła wraz z końcem kwietnia i nie została przedłużona. Podczas zebrania działaczy powrócono do dawnej nazwy klubu. Władze KS Wisła rozpoczęli poszukiwania nowego sponsora, a w działaniach tych wspiera m.in. wychowanek beskidzkiego klubu, Piotr Żyła. Jak sam podkreśla dostępność lokalnych obiektów przez cały rok sprzyja odkrywaniu talentów: „Małe skocznie są bardzo potrzebne dla młodzieży, żeby się szkolić, bo bez takich małych skoczni, to nie będzie zawodników.”

Nowy sponsor otrzyma m.in. miejsce na reklamę na nartach Żyły oraz powstających obiektach w Centrum Wisły, które mają być gotowe już jesienią tego roku.

Dzięki pozyskaniu sponsora możliwe jest wysłanie skoczków na zawody, zaopatrzenie ich w sprzęt narciarski a tym samym wyłonienie przyszłych mistrzów, jak informuje prezes KS, Zbigniew Wuwer: „Jeżeli konkretny sponsor się znajdzie, to naprawdę mamy wielkie szanse na zrobienie kolejnych mistrzów na arenach światowych i nie tylko.”

 

Źródło: tvs.pl / wisla.pl

Dodaj komentarz