You are currently viewing POLSCY SKOCZKOWIE SPOTKAJĄ SIĘ z FANAMI w PROSZOWICACH

POLSCY SKOCZKOWIE SPOTKAJĄ SIĘ z FANAMI w PROSZOWICACH

Zaproszenie Proszowice 7.06.2014 - POLSCY SKOCZKOWIE SPOTKAJĄ SIĘ z FANAMI w PROSZOWICACHJuż tylko tydzień dzieli nas od długo wyczekiwanego spotkania z polską kadrą skoczków. Głównym organizatorem jest proszowicki Fan Klub Kamila Stocha, a na wszystkich przybyłych do Proszowic będą czekały liczne atrakcje.

W sobotę, 7 czerwca, odbędzie się spotkanie z dwukrotnym złotym medalistą olimpijskim z Soczi – Kamilem Stochem – a także z pozostałymi zawodnikami polskiej kadry. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 12:00, a miejscem zbiórki będzie proszowicki Stoch Kamil fot.Jagoda.Bodzianny - POLSCY SKOCZKOWIE SPOTKAJĄ SIĘ z FANAMI w PROSZOWICACHrynek.

Dla wszystkich fanów skoków narciarskich, będzie to doskonała okazja do spotkania się ze swoimi ulubieńcami ze skoczni, zdobycia ich autografów, a także zrobienia sobie z nimi pamiątkowego zdjęcia.

Spotkanie poprowadzi znany wszystkim dziennikarz Polskiego Radia – Tomasz Zimoch, a pierwszym punktem imprezy będzie uroczyste posadzenie pamiątkowego drzewka na proszowickim Rynku, po czym całe spotkanie przeniesie się do Centrum Kultury i Wypoczynku.

W ramach spotkania prowadzona będzie również charytatywna aukcja na rzecz chorego Alanka. Przedmiotem licytacji będą przedmioty podarowane i podpisane przez zdobywcę Kryształowej Kuli – Kamila Stocha, który osobiście zaprosił kibiców na to wydarzenie:

Kolejnym punktem, którym będą zainteresowani głównie uczniowie gimnazjów, będzie oficjalne ogłoszenie wyników ogólnopolskiego konkursu wiedzy „Historia i współczesność polskich skoków narciarskich”. Powyższy konkurs był przeprowadzony przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku we współpracy z Oficjalnym Fan Klubem Kamila Stocha, Stowarzyszeniem „Siatkarze dla Hospicjum”.

Na ten moment swoją obecność potwierdzili Kamil Stoch, Dawid Kubacki, a także Jan Ziobro. Wszystkich fanów serdecznie zapraszamy do Proszowic, my będziemy tam obecni, a Ty?

 

informacja własna

 

Dodaj komentarz