You are currently viewing MOCNI NORWEGOWIE KOŃCZĄ ZGRUPOWANIE w AUSTRII

MOCNI NORWEGOWIE KOŃCZĄ ZGRUPOWANIE w AUSTRII

velta rune kdeak - MOCNI NORWEGOWIE KOŃCZĄ ZGRUPOWANIE w AUSTRIINorwescy skoczkowie narciarscy od początku czerwca przebywają w Austrii, gdzie pod okiem trenera Alexandra Stöckla przygotowują się aktywnie do sezonu letniego. Mają za sobą skoki w Innsbrucku, a także Bischofshofen.

Obecnie najwyższą formę prezentują Tom Hilde i Rune Velta. O odległościach osiąganych wczoraj przez Norwegów poinformował dyrektor sportowy norweskiej kadry Clas Brede Brathen, który jest zadowolony z dyspozycji prezentowanej przez zawodników. Na skoczni im. Paula-Ausserleitnera najlepiej prezentowali Rune Velta (najlepsze rezultaty to 136 i 140 m) oraz Tom Hilde (136 i 135 m). Dobre skoki oddawał także Anders Fannemel (136 i 134 m), a nieco bliżej lądowali Andreas Stjernen (135 i 131 m) i Ole Marius Ingvaldsen (125 i 127 m) z kadry B.

Anders Bardal opuścił zgrupowanie w Austrii nieco wcześniej, jednak cały czas prezentował bardzo dobre skoki. Anders Jacobsen, który został ujęty w ramach kadry A, nadal przechodzi rehabilitację związaną z powikłaniami po kontuzji kolana, której nabawił się ponad rok temu.

 

informacja własna

 

Dodaj komentarz