You are currently viewing SAMOCHÓD „WYLĄDOWAŁ” NA SKOCZNI w OSLO

SAMOCHÓD „WYLĄDOWAŁ” NA SKOCZNI w OSLO

Oslo Holmenkollen fot.Jonas .F.Christoffersen TV2.no  - SAMOCHÓD "WYLĄDOWAŁ" NA SKOCZNI w OSLODo nietypowego zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na skoczni Holmenkollbakken w Oslo. Na trybunach przeznaczonych dla kibiców rozbił się… samochód. Na szczeście nikomu nic się nie stało, a właściciel pojazdu w humorystyczny sposób skomentował całe zajście.

Jak się okazuje, turysta podczas zwiedzania dużej skoczni w Oslo zaparkował samochód nieopodal, jednak zapomniał użyć hamulca ręcznego, w związku z czym pojazd staranował ogrodzenie i zsunął się po stromiźnie na trybuny. 

Oslo Holmenkollbakkenfot.JonasF.Christoffersen TV2.no2  - SAMOCHÓD "WYLĄDOWAŁ" NA SKOCZNI w OSLOJak poinformował Klaus Kromann zajmujący się obsługą i konserwcją skoczni, nie można parkować na terenie obiektu, jednak obok znajduje się wolny plac, na którym parkują turyści. Co więcej, nie jest to pierwszy przypadek kiedy samochód rozbija się na trybunach Holmenkollbakken. Taka sama sytuacja miała miejsce kilka tygodni temu. „Turyści parkują pojazd bez hamulca ręcznego i idą oglądać skocznię. Nagle obok nich przejeżdża samochód” – opowiada Kromann.

„Nie było not za styl po 20 punktów, trochę zostało odjęte za złe lądowanie” – skomentował sytuację w żartobliwy sposób autor całego zamieszania, który będzie musiał najprawdopodobniej pokryć koszty naprawy zniszczonej części trybun.

Więcej zdjęć z tego zdarzenia można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: tv2.no

 

Dodaj komentarz