You are currently viewing TOM HILDE: „CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE BĘDĄC Z POWROTEM NA SKOCZNI”

TOM HILDE: „CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE BĘDĄC Z POWROTEM NA SKOCZNI”

hilde tom m.osuchowska - TOM HILDE: "CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE BĘDĄC Z POWROTEM NA SKOCZNI"Norweski 26-letni skoczek Tom Hilde, dla którego miniony sezon nie był zbyt udany, ze sporym impetem rozpoczął przygotowania do lata 2014. Podczas treningów kadry był najlepszym z podopiecznych Alexandra Stoeckla. "Czuję się świetnie będąc z powrotem na skoczni" - przyznał Hilde.

 

"Bardzo dużo się działo ostatnimi czasy. W połowie maja mieliśmy pierwszy obóz, po czym nominowana została drużyna narodowa. 22 maja ponownie zaczęliśmy skakać, a ja czuję się świetnie będąc z powrotem na skoczni mogąc pracować nad swoimi celami. Od 1 do 12 czerwca mieliśmy nasz pierwszy obóz zagraniczny w tym roku. 12 dni skoków w Austrii - w Stams, Innsbrucku, Ramsau i Bischofshofen. Był to świetny czas z wieloma nowymi doświadczeniami" - napisał 26-letni Norweg na swoim blogu.

Jak sam przyznał, czas spędzał także na dodatkowych rozrywkach, takich jak skoki spadochronowe, czy gra w golfa.

Na oficjalnej stronie Toma Hilde można obejrzeć galerię zdjęć z początku jego wiosenno-letnich przygotowań do sezonu.

Obecnie podopieczni Alexandra Stoeckla mają przed sobą badania i testy fizyczne w Trondheim. Później, w czasie nadchodzącego weekendu odbędą się pierwsze krajowe zawody w Norwegii na igielicie (Gjerpenkollen K-74 w piątek, Oslo K-95 w sobotę, Lillehammer K-123 w niedzielę).

 

Źródło: tom-hilde.com

 

Dodaj komentarz