You are currently viewing POLSKA KADRA „A” PO TRENINGACH w ZAKOPANEM, PRZED TRENINGAMI w PLANICY

POLSKA KADRA „A” PO TRENINGACH w ZAKOPANEM, PRZED TRENINGAMI w PLANICY

Zakopane Wielka.Krokiew B.L - POLSKA KADRA "A" PO TRENINGACH w ZAKOPANEM, PRZED TRENINGAMI w PLANICYPolska kadra skoczków pod okiem Łukasza Kruczka oddała na początku tego tygodnia kilka skoków na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Był to pierwszy trening naszych reprezentantów w stolicy polskich Tatr w tym sezonie. Jak przyznał trener kadry, warunki panujące na skoczni nie były jednak łatwe.

 

Chłopcy spisywali się dość różnie. Do tego warunki były ciężkie. Dokuczał przede wszystkim wiatr. Można powiedzieć, że te ostatnie treningi były pod tym względem bardzo trudne. Dodatkowo nadal jesteśmy na takim etapie, że dyspozycja zawodników cały czas faluje – przyznał Kruczek.

Jak wiemy, polska kadra A już 30 czerwca rozpocznie zgrupowanie w słoweńskiej Planicy, gdzie od poniedziałku trenowali także zawodnicy polskiej kadry B oraz nasi juniorzy pod okiem trenerów Macieja Maciusiaka i Roberta Matei.

Łukasz Kruczek zapowiedział, czego oczekuje po słoweńskim zgrupowaniu: Przede wszystkim liczymy na dobre warunki. Liczę, że po tym okresie większość zawodników bedzie powoli się stabilizować. Zapytany o możliwe wspólne treningi z kadrą Gorana Janusa odparł: Będziemy razem trenować pod warunkiem, że oni będą na miejscu. Nie planujemy jednak szczególnie wspólnego treningu.

 

informacja własna

 

Dodaj komentarz