You are currently viewing POLSCY JUNIORZY z TRENINGOWYMI PLANAMI NA WAKACJE

POLSCY JUNIORZY z TRENINGOWYMI PLANAMI NA WAKACJE

Hebel Sebastian J.Piatkowska - POLSCY JUNIORZY z TRENINGOWYMI PLANAMI NA WAKACJEDla wielu młodych osób wczoraj rozpoczęły sie dwumiesięczne wakacje, również wielu maturzystów po odbiorze świadectw maturalnych mogło odetchnąć z ulgą. Wśród naszych skoczków są jedni i drudzy. Postanowiliśmy zatem zapytać jakie wakacyjne plany mają nasi juniorzy.

Kantyka Przemyslaw fot.Katarzyna.Sluzewska - POLSCY JUNIORZY z TRENINGOWYMI PLANAMI NA WAKACJEO swoich planach na najbliższe dwa miesiące opowiedzieli nam Przemysław Kantyka, Łukasz Podżorski, Sebastian Hebel oraz Joanna Szwab.


Wiadomo, że formę trzeba szlifować i nie można zbytnio popłynąć tym, że są wakacje, ale tak planuje pewien wyjazd. Myślę, że wybiorę się nad polskie morze – powiedział Przemek Kantyka.

Również Łukasz Podżorski większą część wakacji spędzi na treningach, ale nie wyklucza krótkiego wypadu nad Morze Bałtyckie. – Nie ma zbytnio czasu na relaks, trzeba trenować. Plan obozów jest tak uporządkowany, że najdłuższa przerwa to 4 dni – stwierdził, po czym dodał: – Zobaczymy jak to będzie wyglądać, może uda mi się jednak pojechać nad Bałtyk, ale to jest jedna wielka niewiadoma.

Sebastian Hebel, tegoroczny maturzysta, także ambitnie podchodzi do swojej pracy, jaką
Podzorski Lukasz fot.J.Piatkowska - POLSCY JUNIORZY z TRENINGOWYMI PLANAMI NA WAKACJEsą skoki narciarskie, i głównie jej chce poświęcić się w wakacje. –  Na razie nie planuje żadnych wakacyjnych wyjazdów chcę skupić się na treningach. Zapytaliśmy go również o egzamin dojrzałości i dalsze plany edukacyjne – Jestem zadowolony z wyników, ponieważ udało mi się zdać maturę. Teraz
chciałbym podjąć dalszą naukę na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach –
powiedział.

Jedna z naszych skoczkiń, Joanna Szwab, także poświęci wakacje na szlifowanie swojej sportowej dyspozycji. – Na początku lipca mamy jedne zawody w Czechach później Szwab Joanna fot.J.Piatkowska - POLSCY JUNIORZY z TRENINGOWYMI PLANAMI NA WAKACJEzostajemy w domu i wakacje do końca lipca. Następnie w sierpniu cały czas mamy jakieś wyjazdy. Oczywiście w tym czasiem, gdy będziemy w domu będziemy musiały zrobić sobie treningi na sucho, trener nam wyśle takowy plan.

Ze względu na plan treningów, 17-latka raczej nie będzie miała możliwości nawet krótkiego odpoczynku. – Mamy jeździć 2 razy w tygodniu do Szczyrku na skocznie – powiedziała Asia.

Możemy zatem powiedzieć, że mamy bardzo ambitnych juniorów, którzy już w młodym wieku wiedzą, co jest dla nich najważniejsze i dążą do wyznaczonych sobie celów. Wszystkim młodym zawodnikom życzymy tego, aby treningi zaprocentowały w nadchodzącycm sezonie 2014/2015.

 

informacja własna

 

 

 

Dodaj komentarz