You are currently viewing POLSCY SKOCZKOWIE NA 71. RAJDZIE POLSKI

POLSCY SKOCZKOWIE NA 71. RAJDZIE POLSKI

Rajd.Polski.2014 fot.Piotr .Nurczynski www.rajdpolski.pl  - POLSCY SKOCZKOWIE NA 71. RAJDZIE POLSKIO tym, że nasi skoczkowie są wielkimi fanami motoryzacji, zdążyliśmy się już ostatnio przekonać. Tydzień temu pisaliśmy o XI. Zlocie Plejad, w którym wzięli udział Maciej Kot a także trener reprezentacji naszych „Orłów” Łukasz Kruczek. Tym razem nasi skoczkowie w nieco szerszym gronie pojawili się na 71. Rajdzie Polski.

Skoczkowie z ciekawością oglądali zmagania kierowców ścigających się na najbardziej prestiżowej imprezie sportów samochodowych w Polsce. Dodajmy, że Rajd Polski jest jednym z najstarszych rajdów na świecie, miejsca ustępuje tylko słynnym zawodom z Monte Carlo. W 2005 roku impreza została przeniesiona na Mazury, a bazą rajdu stały się Mikołajki. Tegoroczna edycja Rajdu Polski jest także jedną z rund Rajdowych Mistrzostw Świata.

W piątkowy wieczór Piotr Żyła, Maciej Kot, Klemens Murańka, Kamil Stoch, a także Łukasz Kruczek pojawili się na uroczystej kolacji zorganizowanej przez firmę LOTOS. Nasi skoczkowie mieli także okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z jednym z najlepszych polskich kierowców Robertem Kubicą. Na imprezie pojawił się także Dawid Kubacki, jak również wielki fan motoryzacji Jan Ziobro.

Jak już wiadomo zawody wygrał Francuz Sébastien Ogier. Dla Macieja Kota, który od dziecka interesuje się motoryzacją 71. Rajd Polski był nie lada przeżyciem. – Rajd Polski zakończony. Było rewelacyjnie! Czułem się jak dziecko w fabryce czekolady. W końcu miałem możliwość na żywo oglądać i dopingować Roberta Kubicę, Krzysztofa Hołowczyca i innych najlepszych kierowców świata! – tak całą imprezę skomentował polski skoczek.

Galerię zdjęć z całego 71. Rajdu Polski znajdziecie na rajdpolski.pl

 

Źródło: przegladsportowy.pl / facebook.com

 

Dodaj komentarz