You are currently viewing PAULINE HESSLER POWRÓCIŁA NA SKOCZNIĘ

PAULINE HESSLER POWRÓCIŁA NA SKOCZNIĘ

Hessler Pauline DSV fis ski2 - PAULINE HESSLER POWRÓCIŁA NA SKOCZNIĘNiemiecka skoczkini Pauline Hessler powróciła na skocznię po ośmiomiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana. 16-latka zakończyła właśnie pierwsze zgrupowanie treningowe i dalej przygotowuje się do nadchodzącego sezonu.

 

Po wznowieniu treningów przez mistrzynię olimpijską, Carinę Vogt, do skoków powróciła również jej młodsza koleżanka z reprezentacji – Pauline Hessler. 16-latka oddała właśnie swoje pierwsze skoki po przerwie związanej zerwaniem więzadła, którego nabawiła się podczas grudniowych zawodów w austriackim Seefeld.

– Ostanie miesiące były dla mnie ciężkie, ale również pouczające. Niemniej jednak cieszę się, że to wszystko jest już za mną i mogę rozpocząć przygotowania do nowego sezonu! Chciałam także podziękować mojej rodzinie, trenerowi, lekarzom i terapeutom, którzy cały czas mnie wspierali i motywowali! – poinformowała Hessler na jednym z portali społecznościowych.

Podobnie jak pozostałe niemieckie zawodniczki, tak i Pauline Hessler przygotowuje się do zbliżającego się  sezonu 2014/15, którego najważniejszym wydarzeniem będą Mistrzostwa Świata w szewdzkim Falun oraz Mistrzostwa Świata Juniorów w kazachskich Ałmatach.

 

Źródło: skispringen.com / facebook.pl

 

Dodaj komentarz