You are currently viewing OTWARTY TRENING POLSKICH SKOCZKÓW PODCZAS LGP w WIŚLE

OTWARTY TRENING POLSKICH SKOCZKÓW PODCZAS LGP w WIŚLE

Polacy trening otwarty wisla - OTWARTY TRENING POLSKICH SKOCZKÓW PODCZAS LGP w WIŚLEJuż po raz kolejny przed inauguracyjnymi zawodami Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w Wiśle, które odbędą się 25 lipca, polscy zawodnicy spotkają się z kibicami podczas otwartego treningu. Jego początek zaplanowano na godz. 11:00. Trening odbędzie się w Hali Sportowej im. Wiślańskich Olimpijczyków (centrum Wisły, pl. Hoffa 5).

 

Wstęp na otwarty trening kadry polskich skoczków jest bezpłatny. W trakcie spotkania będzie można zrobić sobie zdjęcie z zawodnikami, zdobyć autografy, a nawet wziąć udział w konferencji prasowej ze sportowcami.

- Już dziś zachęcamy kibiców skoków narciarskich do przysyłania swoich propozycji pytań do poszczególnych skoczków i członków sztabu szkoleniowego. Najciekawsze zostaną zadane podczas otwartego treningu. Pytania prosimy wysyłać na adres: info@wisla-malinka.comdopiskiem „Pytanie – trening otwarty” - oznajmiła Katarzyna Koczwara, szef Biura Prasowego FIS Grand Prix Wisła 2014.

Dwukrotny złoty medalista olimpijski z Soczi, Kamil Stoch z entuzjazmem wypowiada się na temat inicjatywy otwartego treningu.

- Jest to bardzo fajny pomysł przede wszystkim dlatego, że kibice mogli zobaczyć jak to wszystko wygląda, że nasza aktywność sportowa to nie tylko iść i skoczyć, ale jest jeszcze cała masa rzeczy, którą musimy zrobić, żeby być jak najlepszymi na skoczni – powiedział po zeszłorocznym treningu Kamil Stoch i jednocześnie przyznał, że dla zawodników była to sytuacja wyjątkowa. - Wszyscy śledzą każdy nasz ruch. Jeżeli ktoś się pomyli to wszyscy to widzą, ale z drugiej strony jest zabawa i jest bardzo fajnie.

Na halę sportową przy placu Hoffa 5 będzie można wejść już od godz. 9.30. Przed budynkiem wydawane będę bezpłatne wejściówki, upoważniające do zajęcia miejsca na trybunach hali.

Jeżeli chcecie, aby Wasze pytanie do skoczków zadane zostało podczas konferencji z zawodnikami i sztabem szkoleniowym, wyślijcie je do 20 lipca 2014r. na adres: info@wisla-malinka.com z dopiskiem „Pytanie – trening otwarty”.

 

Czytaj więcej o LGP 2014 w Wiśle (program, zapowiedź zawodów, bilety, sektory)

 

Źródło: pzn.pl

 

Dodaj komentarz