You are currently viewing SIMON AMMANN dla SkokiPolska: „SKOKI BYŁY DZIŚ DLA MNIE TRUDNE”

SIMON AMMANN dla SkokiPolska: „SKOKI BYŁY DZIŚ DLA MNIE TRUDNE”

Ammann Simon Hiza S.Piwowar - SIMON AMMANN dla SkokiPolska: "SKOKI BYŁY DZIŚ DLA MNIE TRUDNE"Simon Ammann – czterokrotny złoty medalista olimpijski, mistrz świata w lotach i zdobywca kryształowej kuli za sezon 2009/10. Choć myślał już o zakończeniu swojej sportowej kariery, to nadal dobrze sobie radzi w rywalizacji z najlepszymi.

33-letni skoczekpo raz kolejny przybył do Polski, by wziąć udział w letniej rywalizacji. Jak ocenia swoje dzisiejsze skoki? – Skoki był dziś dla mnie trudne. Przez całe lato zamierzam jednak ciężko trenować, bo w tym momencie nie wiem w jakim momencie jestem.

Dzisiejszy trening był ciężki, ale chciałbym w sobotę być w czołowej „10”. To byłoby dobre na początek. Moim takim marzeniem jest być jednak w najlepszej „5”.

Czy według Szwajcara dzisiejsza pogoda była sprzyjająca dla skoczków? – Dzisiejsza pogoda jest dobra do skakania. Jest ciepło. Co prawda nie świeci słońce, ale nie odgrywa to żadnej roli.

Zapytany czy lubi skakać w Polsce odpowiedział bardzo krótko i zwięźle, ale jednak jakże wymownie i miło dla Nas – Taaaaaakkkk 🙂

 

informacja własna

Dodaj komentarz