You are currently viewing STEFAN KRAFT dla SkokiPolska: „POGODA BYŁA BARDZO DOBRA „
Stefan Kraft, fot. Katarzyna Służewska

STEFAN KRAFT dla SkokiPolska: „POGODA BYŁA BARDZO DOBRA „

Kraft Stefan fot.KSluzewska - STEFAN KRAFT dla SkokiPolska: "POGODA BYŁA BARDZO DOBRA "Stefan Kraft to członek austriackiego klubu SV Schwarzach, a także kadry narodowej swojego kraju. Jak do tej pory nie ma na swoim jakiś większych dokonań jeśli chodzi o zawody Letniego Grand Prix. Może jednak w tym roku się to zmieni?

Po dzisiejszych dwóch seriach próbnych i skokach kwalifikacyjnych postanowiliśmy się dowiedzieć od 21-latka co sądzi o swoich dzisiejszych skokach - Moje dzisiejsze skoki nie były tak dobre jakbym chciał, ale mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Czy dzisiejsza, trochę zmienna, pogoda przeszkadzała czy raczej pasowała Austriakowi w oddawaniu w miarę dobrych skoków? - Pogoda była bardzo dobra. Nie było za gorąco i mam nadzieję, że podobnie będzie przez następne dwa dni.

Stefan także lubi przyjeżdżać na polskie zawody, bo tak jak wielu zagranicznych zawodników, ceni sobie tutejszych kibiców i atmosferę panującą na skoczni. - Bardzo lubię skakać w Polsce. Jest tu zawsze bardzo miła atmosfera i zazwyczaj jest wielu fanów, co stwarza bardzo miły nastrój.

Informacja własna

Dodaj komentarz