You are currently viewing GREGOR SCHLIERENZAUER: „MAM MOTYWACJĘ, ŻEBY KONTYNUOWAĆ KARIERĘ” (WIDEO)

GREGOR SCHLIERENZAUER: „MAM MOTYWACJĘ, ŻEBY KONTYNUOWAĆ KARIERĘ” (WIDEO)

Schlierenzauer Gregor fot.K.Sluzewska - GREGOR SCHLIERENZAUER: "MAM MOTYWACJĘ, ŻEBY KONTYNUOWAĆ KARIERĘ" (WIDEO)Jeden z najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich – Gregor Schlierenzauer wziął udział w zawodach LGP w Wiśle i zajął w nich ósme miejsce. Jak powiedział nam Schlieri, na początek nowego sezonu, z nowym trenerem, jest pełen optymizmu i motywacji i nie myśli już nad przerwaniem sportowej kariery.

 

Austriaccy skoczkowie w Polsce zostali kilka dni dłużej, aby przeprowadzić treningi w Wiśle, Szczyrku i Zakopanem. Gregor Schlierenzauer jest zadowolony z pobytu w naszym kraju:

– Zawsze świetnie być tutaj w Wiśle. Przeprowadziliśmy bardzo dobre treningi zarówno na skoczni, jak i na boisku piłkarskim. Pracujemy ciężko z nowym trenerem kadry po to, aby być na szczycie. Duch zespołu jest na dobrym poziomie. Wszystko jest u mnie w porządku – powiedział 24-letni Austriak.

Schlieri chwali też nowego szkoleniowca austriackiej kadry narodowej, Heinza Kuttina., który ma być jednym z powodów jego pozostania w świecie skoków narciarskich.

– Mamy nowego trenera, a to zawsze przynosi nowe otwarcie i nową motywację. Oczekuję już nowego sezonu. Temat zakończenia kariery nie jest już aktualny. Zdecydowałem po poprzednim sezonie, że będę kontynuował karierę. Oczywiście było wiele rzeczy, które się wydarzyły, ale teraz wszystko jest w porządku, oczekuję kolejnych kroków w swojej karierze. Mamy dużo pracy do wykonania i dużo treningów przed sobą. Będę kontynuował starty w Letniej Grand Prix, jednak nie wezmę udziału we wszystkich konkursach. Skupię się na ciągłym poprawianiu swoich rezultatów.

 

informacja własna

 

Dodaj komentarz