You are currently viewing Powrót Danieli Iraschko-Stolz na skocznię – „Chcę się przygotować do nadchodzącej zimy”

Powrót Danieli Iraschko-Stolz na skocznię – „Chcę się przygotować do nadchodzącej zimy”

iraschko daniela manugufwiki - Powrót Danieli Iraschko-Stolz na skocznię - "Chcę się przygotować do nadchodzącej zimy"Najbardziej doświadczona i utytułowana austriacka skoczkini – Daniela Iraschko-Stolz zakończyła właśnie w Villach swoje pierwsze treningi po kontuzji kolana. 30-letnia zawodniczka patrzy teraz bardzo optymistycznie na nadchodzący zimowy sezon. – Czuję się bardzo dobrze będąc znów na skoczni – powiedziała.

 

Austriacka weteranka skoków narciarskich – Daniela Iraschko-Stolz – wróciła właśnie na skocznię po kontuzji łąkotki, której nabawiła się w lutym podczas treningów w Seefeld. 30-latka w minionym tygodniu odbyła swoje pierwsze treningi na skoczni w Villach.

Czuję się bardzo dobrze będąc znów na skoczni. Nie odczuwam już bólu i mogę normalnie skakać. Jeśli nadal tak będzie, to będę mogła się normalnie przygotowywać do nadchodzącego sezonu zimowego – wyjaśnia srebrna medalistka Igrzysk Olimpijskich w Soczi.

– Pozytywne jest również to, że w tym tygodniu ukończyłam szkolenie policyjne. Mogę teraz po dłuższym czasie nauki, skupić się wyłącznie na treningach – powiedziała Austriaczka.

 

Źródło: oesv.at

 

Dodaj komentarz