You are currently viewing Ruszyła sprzedaż biletów na 63. Turniej Czterech Skoczni

Ruszyła sprzedaż biletów na 63. Turniej Czterech Skoczni

tcs4 - Ruszyła sprzedaż biletów na 63. Turniej Czterech SkoczniMimo że nadal trwa rywalizacja w ramach FIS Grand Prix 2014, już ruszyła sprzedaż biletów na jedną z najważniejszych imprez nadchodzącego sezonu zimowego. Od 1 września możliwe nabycie wejściówek na niemiecką część 63. Turniej Czterech Skoczni 2014/2015. Już wkrótce ruszy sprzedaż biletów na rywalizację odbywającą się w Austrii.

 

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego rozpoczęła się sprzedaż biletów na 63. TCS, który rozpocznie się w dniach 27-28 grudnia w Oberstdorfie. W tym momencie można nabyć 2-dniowe karnety, a od 27 października rozpocznie się również sprzedaż biletów jednodniowych. Na austriacką część turnieju, bilety będą dostępne od 1 października 2014.

Organizatorzy spodziewają się ponad 100 tys. kibiców podczas czterech etapów turnieju. - Turniej Czterech Skoczni każdej zimy cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności, ale tym razem dla drużyn będzie to pierwszy ważny wskaźnik przed Mistrzostwami Świata w narciarstwie klasycznym, które odbędą się w dniach 18.02-1.03.2014 w szwedzkim Falun - powiedział szef turnieju, Alfons Schranz.

Organizatorzy ostrzegają jednak kibiców skoków narciarskich przed kupnem droższych biletów na Turniej. - Zalecamy wszystkim zamawiać bilety za pośrednictwem oficjalnej strony turnieju www.vierschanzentournee.com. Znajduje się tutaj oficjalna karta gwarantująca cenę - wyjaśnia Stefan Huber, generalny dytektor TCS.

Możliwy jest również zakup biletów, dzięki nowemu partnerowi, którym jest firma Eventim, czyli jeden z największych dystrybutorów biletów na imprezy masowe. Fanom skoków będzie więc łatwo bezpiecznie zaopatrzyć się w bilety na jedno z większych cyklicznych wydarzeń w tej dyscyplinie sportów zimowych.

Oficjalna strona internetowa Turnieju Czterech Skoczni: www.vierschanzentournee.com.

Oficjalny dystrybutor biletów na 63. Turniej Czterech Skoczni: www.eventim.de (tel.: +49 (0)1806 570 070).

 

Źródło: berkutschi.com

 

Dodaj komentarz