You are currently viewing Ruszyła sprzedaż biletów na zawody PŚ w Willingen

Ruszyła sprzedaż biletów na zawody PŚ w Willingen

willingen muehlenkopfschanze jeses - Ruszyła sprzedaż biletów na zawody PŚ w WillingenNa przełomie stycznia i lutego 2015 roku na skoczni Mühlenkopfschanze (K-130 / HS-145) mieszczącej się w Willingen odbędą się trzy konkursy Pucharu Świata. Wszystkich fanów skoków narciarskich na pewno ucieszy wiadomość, że w poniedziałek rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na te niemieckie zawody, które słyną z obecności licznej publiczności i znakomitej atmosfery.

 

Od 30 stycznia do 1 lutego 2015 roku uzdrowiskowa miejscowość Willingen stanie się znów bardzo ważnym miejscem dla wszystkich fanów skoków narciarskich. Na największej dużej skoczni na świecie – Mühlenkopfschanze (HS-145) – odbędą się aż trzy pucharowe konkursy (2 indywidualne i 1 drużynowy). Organizatorzy zawodów liczą na to, że i tym razem przybędą na nie tysiące kibiców, a na obiekcie będzie panowała niezapomniana atmosfera.

Dla wszystkich, którzy planują wybrać się na zawody do Willingen, mamy dobrą wiadomość. W miniony poniedziałek ruszyła przedsprzedaż biletów na te zawody. Do początku grudnia fani będą mogli zaoszczędzić pieniądze na ekskluzywnych biletach wstępu na tzw. lożę fanów mieszczącą się na dachu wieży sędziowskiej. Będą one w tym roku dostępne po raz pierwszy. Wszystkie rodzaje biletów będzie można zakupić na stronie internetowej Klubu Narciarskiego Willingen (www.weltcup-willingen.de), a także pod numerem telefonu +49 5632 9600.

 

Źródło: weltcup-willingen.de

 

Ten post ma jeden komentarz

  1. Aga

    Wie ktos moze, jak tam wyglada zaplecze parkingowe, jesli jechac wlasnym autem?

Dodaj komentarz