You are currently viewing Sven Hannawald będzie gościem „Rozmów w toku”

Sven Hannawald będzie gościem „Rozmów w toku”

Hannawald Sven fot.Julia .Piatkowska - Sven Hannawald będzie gościem "Rozmów w toku"Sven Hannawald będzie gościem Ewy Drzyzgi w czwartkowych programie „Rozmowy w toku” w TVN. Jedyny zwycięzca wszystkich czterech konkursów prestiżowego Turnieju Czterech Skoczni, niemiecki skoczek narciarski Sven Hannawald, opowie o swoich przeżyciach związanych z depresją i anoreksją.

 

„Nie daj się zjeść anoreksji” to jeden z projektów, który ma na celu walkę i przeciwdziałanie tej poważnej chorobie. Mimo iż to kobiety w zdecydowanej większości cierpią z tego powodu, to problem dotyka coraz większej ilości mężczyzn. Na ten temat będą rozmawiać goście programu „Rozmowy w toku” w TVN, wśród których będzie znakomity były niemiecki skoczek narciarski, Sven Hannawald, który w czasie swojej sportowej kariery przechodził przez problemy związane z anoreksją i depresją. Przypomnijmy, że 5 marca 2014 roku odbyła się premiera biografii utytułowanego skoczka pt. „Triumf. Upadek. Powrót do Życia”, która szczegółowo opisuje m.in. przebieg choroby niemieckiego zawodnika. Hannawald promował książkę także w Polsce.

Specjalny odcinek programu „Rozmowy w toku” zostanie wyemitowany 9 października 2014 roku o godzinie 16:00 w stacji TVN.

Zapowiedź programu dostępna jest TUTAJ.

 

Źródło: rozmowywtoku.tvn.pl

 

Dodaj komentarz