You are currently viewing Sarah Hendrickson kończy letni sezon na dużej skoczni w Park City

Sarah Hendrickson kończy letni sezon na dużej skoczni w Park City

hendrickson sarah 3 s.piwowar - Sarah Hendrickson kończy letni sezon na dużej skoczni w Park CitySarah Hendrickson, która po perypetiach związanych z kontuzją kolana, tego lata powróciła do skoków, a teraz na olimpijskich obiektach w Park City, zakończyła właśnie letni sezon. Młoda, ale już bardzo utytułowana reprezentantka Stanów Zjednoczonych z optymizmem podchodzi do swoich zimowych startów. 

 

Zakończyłam mój ostatni dzień letniego skakania na dużej skoczni. To były moje pierwsze skoki na dużym obiekcie od czasu mojego wypadku (który także zdarzył się na dużej skoczni) i jestem bardzo zadowolona, że przezwyciężyłam strach. Muszę znaleźć mentalną siłę, aby ponownie zaufać swojemu organizmowi. Dziękuję mojemu niesamowitemu trenerowi Alanowi [Albornowi] za codzienną pomoc w przygotowaniach do zimy. To będzie ekscytujące, ponownie skakać na śniegu – napisała Hendrickson na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Przypomnijmy, że tego lata amerykańska mistrzyni świata tego lata wystąpiła w międzynarodowych zawodach po raz pierwszy od olimpijskich zmagań w Soczi. W zawodach Letniego Pucharu Kontynentalnego dwukrotnie zajęła drugie miejsce ustępując tylko niepokonanej Sarze Takanashi.

W czasie nadchodzącego sezonu zimowego 2014/2015, Hendrickson w szwedzkim Falun będzie broniła tytułu mistrzyni świata wywalczonego w 2013 roku w Predazzo.

 

Źródło: facebook.com

 

Dodaj komentarz