You are currently viewing W Rasnovie rozegrano drużynowe i mieszane mistrzostwa Rumunii

W Rasnovie rozegrano drużynowe i mieszane mistrzostwa Rumunii

Blega.Stefan Tatu.Robert.Valentin fot.Katarzyna.Sluzewska.Romania.Rumunia - W Rasnovie rozegrano drużynowe i mieszane mistrzostwa RumuniiWczoraj na średniej skoczni (K-64 / HS-71) w Rasnovie rozegrana została drużynowa część letnich mistrzostw Rumunii. Skoczkinie i skoczkowie rywalizowali w konkursie mieszanym, a sami panowie wzięli udział w osobnym konkursie drużynowym. Najlepsze okazały się zespoły CSS Brasovia I oraz CSS Din Ras I.

 

konkurs drużyn męskich

W konkursie drużyn męskich najlepsza okazała się ekipa CSS Din Ras I (Radu Pacurar, Eduard Torok, Iulian Pitea), w której wyróżniał się Torok skacząc 69,5 i 68,5 metra. Dobrze prezentował się także Pitea (69,5 / 66,5 m) jednak w pierwszej serii konkursowej przydarzył mu się upadek.

Drugie miejsce zajęła drużyna CSS Brasovia I (Sorin Mitrofan, Stefan Blega, Robert Buzescu), wśró której najlepiej zaprezentował się Mitrofan (66,5 / 70,0 m), który był autorem najdłuższego skoku konkursu. O pechu może mówić natomiast Blega, który w pierwszej serii został zdyskwalifikowany, co znacznie obniżyło notę jego drużyny.

Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna CS Dinamo (Hunor Farkas, Alexandru Mocanita, Robert Tatu).

Pełne wyniki konkursu

 

konkurs drużyn mieszanych

W zmaganiach mikstów najlepsza okazała się ekipa CSS Brasovia I (Carina Militaru, Stefan Blega, Bianca Stefanuta, Robert Buzescu), druga była drużyna CS Sacele (Andreea Sipos, Andrei Feldorean, Dana Haralambie, Mihnea Spulber), a trzecia - CSS Brasovia II (Diana Trambitas, Ovidu Baila, Iulia Stefan, Sorin Mitrofan).

Pełne wyniki konkursu

 

Źródło: skirasnov.ro

 

Dodaj komentarz