You are currently viewing Żyła w reklamie Samsunga, Małysz w reklamie Red Bulla (WIDEO)

Żyła w reklamie Samsunga, Małysz w reklamie Red Bulla (WIDEO)

Zyla Piotr fot.M.Grzywa - Żyła w reklamie Samsunga, Małysz w reklamie Red Bulla (WIDEO)Sezon zimowy zbliża się w najlepsze. Tymczasem nasz najlepszy skoczek lata, Piotr Żyła, aktywnie wziął udział w kampanii reklamowej produktów Samsunga, natomiast Red Bull, którego twarzą od lat jest Adam Małysz stworzył reklamę, której reżyserem jest zdobywca Oscara.

 

Piotr Żyła stał się główną postacią spotów promujących wirtualny świat gier, aplikację Endomondo (sportową) i Deezer (muzyczną). Od niedawna skoczek promuje także e-booki na telefony Samsung. Kampania zawiera cztery reklamy – „Biblioteka”, „Dom”, „Kawiarnia” i „Bieżnia”.

Zobaczcie jak Piotr Żyła reklamuje sprzęt Samsunga:

 

Małysz na planie Red Bulla

malysz adam sp wmm 300x200 - Żyła w reklamie Samsunga, Małysz w reklamie Red Bulla (WIDEO)
Adam Małysz, fot. Bartosz Leja

„Aktorski” akcent w ostatnim czasie ma też Adam Małysz. „Orzeł z Wisły” wziął udział w nagraniu reklamy Red Bull Mobile Collect, odbywającym się w bardzo ciekawej scenerii jednej z odkrywkowych kopalni węgla na śląsku. Co ciekawe, reżyserem krótkiego filmu reklamowego jest Austriak Stefan Ruzowitzky, który w 2008 roku za film pt. „Fałszerze”, odebrał Oscara za najlepszy film nieanglojęzyczny. Małysz zagrał w reklamie razem ze swoim rajdowym pilotem Rafałem Martonem. Jak sobie poradzili? Wideo z nagrania możecie zobaczyć na redbull.com.

 

Źródło: youtube.com / redbull.com

  

Dodaj komentarz