You are currently viewing Kamil Stoch dla SkokiPolska: „Czuję się bardzo pewnie” (WIDEO)

Kamil Stoch dla SkokiPolska: „Czuję się bardzo pewnie” (WIDEO)

Stoch Kamil fot.Klaudia.Zadebska - Kamil Stoch dla SkokiPolska: "Czuję się bardzo pewnie" (WIDEO)Kamil Stoch, który na swoim koncie ma już tytuły mistrza świata, mistrza olimpijskiego, a także Kryształową Kulę za Puchar Świata zapewnia, że przed nadchodzącym sezonem zimowym mobilizacji mu nie zabraknie. 27-letni zawodnik podczas konferencji prasowej w Wiśle przyznał, że czuje się jeszcze pewniej niż w ubiegłym roku.

 

Uważam, że łatwo sie zmobilizować, zwłaszcza jeśli ma się postawione konkretne cele. Ja takie cele mam i jest ich sporo do zrealizowania. Nie mam problemu z tym, żeby wstać rano i z chęcią iść na trening, rozwijać swoje umiejętności – powiedział dwukrotny mistrz olimpijski. Po czym dodał: Po sezonie powiem, czy udało się je zrealizować moje cele, czy nie.

Polscy skoczkowie wrócili przed dwoma dniami ze zgrupowania w Oberstdorfie. Jak swoje tamtejsze skoki ocenia Stoch? – Skakało mi się tam badzo dobrze. Zrealizowałem prawie wszystkie założenia, któe były mi postawione. Cieszę się, że ustabilizowałem swoje skoki, były one na dobrym poziomie i sprawiały mi dużo radości – przyznał.

Lider polskiej kadry zapytany o samopoczucie przed nadchodzącą zimą, odparł: – Czuję się bardzo pewnie, może nawet trochę spokojniej niż przed sezonem poprzednim. Wszystko zweryfikują zawody.

 

Cały wywiad:

 

 

rozmawiał Bartosz Leja

 

Dodaj komentarz