You are currently viewing Książka z autografem Kamila Stocha na aukcji charytatywnej

Książka z autografem Kamila Stocha na aukcji charytatywnej

Stoch Kamil Polska S.Piwowar - Książka z autografem Kamila Stocha na aukcji charytatywnejAukcja Falubazowe Mikołajki, na której można wylicytować książkę „Błyszczący Sterowiec” z autografem Kamila Stocha trwać będzie jeszcze 19 dni. W ramach całej akcji do wylicytowania jest kilkadziesiąt unikatowych przedmiotów, wśród których wiele opatrzonych jest autografami czołowych polskich sportowców.

 

Aby wziąć udział w licytacji książki z autografem dwukrotnego mistrza olimpijskiego z Soczi, wystarczy wejść w link >>TUTAJ<<. Do wylicytowania są ponadto m.in.: koszulka z autografami siatkarskich mistrzów świata, koszulka Legii Warszawa z autografami piłkarzy, a także zestaw filiżanek od Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Wszystkie licytacje są dostępne >>TUTAJ<<.

Dochód przekazywany jest na przygotowanie paczek świątecznych dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka, szpitali. Podopieczni tych placówek co roku w grudniu otrzymują paczki wręczane przez żużlowców SPAR Falubazu i kibiców – informują organizatorzy przedsięwzięcia.

Sam Kamil Stoch chętnie włączył się do tej akcji. – Cieszę się, że mogę dać zastrzyk energii tym, którzy niosą pomoc najbardziej potrzebującym – przyznał.

 

Źródło: falubaz.com

 

Dodaj komentarz