You are currently viewing Cały 63. Turniej Czterech Skoczni w TVP

Cały 63. Turniej Czterech Skoczni w TVP

TVP.logo .Telewizja.Polska - Cały 63. Turniej Czterech Skoczni w TVPTelewizja Polska nabyła ostatecznie prawa do transmisji całego Turnieju Czterech Skoczni – informuje Przegląd Sportowy. Przypomnijmy, że do tej pory TVP nabyło prawa do transmisji „niemieckiej części” prestiżowego turnieju. Teraz kibice nie muszą się już obawiać tego, że nie obejrzą TCS w telewizyjnej Jedynce.

 

W ostatnich dniach dużo mówiło się na temat braku praw do transmisji „austriackiej części” Turnieju Czterech Skoczni dla TVP. Według nieoficjalnych informacji Austriacy zażądali pokaźnej sumy za sprzedaż praw.

Jak poinformował Przegląd Sportowy dyrektor TVP Sport, Włodzimierz Szaranowicz, cały 63. TCS 2014/2015 zostanie pokazany na antenach Telewizji Polskiej. Wygląda więc na to, że po kilku tygodniach niepewności kibice mogą odetchnąć z ulgą.

Przypomnijmy, że TCS rozpoczyna się już 28 grudnia w Oberstdorfie. Kolejne konkursy odbędą się już w 2015 roku – w Garmisch-Partenkirchen (1 stycznia), Innsbrucku (4 stycznia) i Bischofshofen (6 stycznia).

Wciąż jednak nie jest pewne czy w TVP obejrzymy jakiekolwiek skoki narciarskie już od sezonu 2016/2017. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

 

Źródło: przegladsportowy.pl

 

Dodaj komentarz