You are currently viewing Robert Kranjec: „Musiałem czekać dwie godziny utrzymując koncentrację”

Robert Kranjec: „Musiałem czekać dwie godziny utrzymując koncentrację”

Kranjec Robert lot B.Leja  - Robert Kranjec: "Musiałem czekać dwie godziny utrzymując koncentrację"Wczorajsze próby rozegrania konkursu w Oberstdorfie pozostawiły spory niesmak wśród kibiców, dziennikarzy, a także szkoleniowców. Najtrudniejsze zadanie na Schattenbergschanze mieli jednak sami skoczkowie. – Czekałem prawie dwie godziny na rozbiegu, miałem tylko chwilę, aby skoczyć na kawę – przyznaje autor najdłuższego skoku, Robert Kranjec.

 

Trudno było utrzymać wewnętrzną równowagę. Skakałem w pierwszej parze i musiałem czekać na samej górze rozbiegu utrzymując koncentrację przez prawie dwie godziny – powiedział Robert Kranjec skaczący w parze z Junshiro Kobayashi (127,5 m).

Przez ten czas miałem tylko chwilę, aby skoczyć na kawę i chwilę posiedzieć w cieple. Panowało spore zamieszanie, było dużo biegania, aby choć na chwilę usiąść. Wszystko było przeciągane na tyle, że sam już nie wiedziałem co robić – dodał Słoweniec. Przypomnijmy, że Kranjec doskonale poradził sobie jednak w trudnych warunkach i skoczył aż 138 metrów i aż do przerwania konkursu znajdował się na prowadzeniu.

 

Źródło: dnevnik.si

 

Dodaj komentarz