You are currently viewing Atlas nowym sponsorem Kamila Stocha (WIDEO)

Atlas nowym sponsorem Kamila Stocha (WIDEO)

Stoch Atas - Atlas nowym sponsorem Kamila Stocha (WIDEO)Podczas konferencji prasowej w Wiśle Malince, tuż po kwalifikacjach do zawodów PŚ, oficjalnie dowiedzieliśmy się kto będzie sponsorem Kamila Stocha. Na kasku lidera polskiej kadry od dzisiaj będzie widniało logo firmy Atlas. – Chcę jak najlepiej prezentować logo sponsora, najlepiej na najwyższym stopniu podium – powiedział Stoch.

 

Koniec spekulacji, koniec pytań, mam nadzieję, że teraz już będzie tak, jak być powinno. Znaleźliśmy partnera, z który nawiążemy dobrą współpracę i partnerskie relacje. Chodzi mi o to, żeby obie strony mogły czerpać takie same profity. Cieszę się, że to polska firma. To dla mnie bardzo ważne, aby relacje partnerskie były układane z ludźmi, którzy są mi najbliżsi, czyli z moimi rodakami – powiedział Stoch podczas ogłoszenia nazwy swojego sponsora i dodał, że priorytetem nadal pozostają dla niego skoki – Ja mam się zająć swoją robotą, czyli skokami. Chcę się skupić na zawodach oraz na tym, aby jak najlepiej prezentować się na skoczni i prezentować logo sponsora, najlepiej na najwyższym stopniu podium, będzie najdłużej wtedy pokazywane.

Pan Kamil swoją postawą prezentuje prawdziwie polskie, chrześcijańskie i patriotyczne tradycje, które są bliskie naszej firmie Atlas i naszym klientom. Wierzymy w to, że wspólnie będziemy wygrywać – powiedział Henryk Siodmok reprezentujący firmę Atlas.

Co do warunków umowy, są one oczywiście owiane tajemnicą. Na pewno kładziemy nacisk na kwestie wizerunkowe. Cieszę się na współpracę, która da możliwości ciekawych kreacji, nowych pomysłów i zaskakiwania kibiców. Możemy zdradzić, że umowa jest zawarta na dłużej niż jeden sezon, szykujemy długą współpracę – tłumaczyła Ewa Bilan-Stoch, żona i jednocześnie menadżerka Stocha.

 

 

informacja własna

 

Dodaj komentarz