Fani skoków, za nami juz szósty etap konkursu „Typuj skoki ze SkokiPolska.pl 2014/15” (norweskie loty). Przedstawiamy wyniki Waszego typowania, a także zapraszamy do udziału w siódmym, „mistrzowskim” etapie zabawy (MŚ w Falun). Wszystkie szczegóły znajdziecie poniżej.
W szóstym etapie typera zwyciężyła marzena2982, a nagrodę pocieszenia wyślemy do użytkowniczki Izabeli, która uzyskała taką samą liczbę punktów. Prosimy o kontakt mailowy (konkursy.skokipolska@gmail.com) i podanie adresu korespondencyjnego celem wysłania nagród.
Wyniki:
użytkownik | punkty | strata | |
1 | marzena2982 | 4,5 | |
Izabela | 4,5 | ||
3 | Łukasz Jarosz | 4 | -0,5 |
4 | szczerbatek | 3,5 | -1 |
5 | Kuba Wilk | 3 | -1,5 |
korus | 3 | -1,5 | |
Mary | 3 | -1,5 | |
agnieszka2424 | 3 | -1,5 | |
Metłuż | 3 | -1,5 | |
Stella_Aga | 3 | -1,5 | |
11 | Michał | 2,5 | -2 |
Kamilowski | 2,5 | -2 | |
hubert0201 | 2,5 | -2 | |
14 | Damian Bogucki | 2 | -2,5 |
Michau | 2 | -2,5 | |
Magda Jarosz | 2 | -2,5 | |
agrafka1991 | 2 | -2,5 | |
18 | Paulina G. | 1,5 | -3 |
hubertoza | 1,5 | -3 | |
20 | Krzysiek Stachu Stasiak | 0,5 | -4 |
Kuba Stępień | 0,5 | -4 |
Zapraszamy jednocześnie do zabawy w siódmej części typera. Tym razem skoczkowie i skoczkinie będą rywalizować w trzech indywidualnych i dwóch drużynowych konkursach w ramach Mistrzostw Świata w Falun. Wystarczy, że w komentarzach pod tym artykułem napiszecie:
-
typy na podium indywidualnego konkursu kobiet (piątek – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodniczki, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- typy na podium indywidualnego konkursu mężczyzn na skoczni normalnej (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce w indywidualnym konkursie mężczyzn na skoczni normalnej zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (sobota – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium konkursu mieszanego (niedziela – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- typy na podium indywidualnego konkursu mężczyzn na skoczni dużej (26.02 – do czasu rozpoczęcia konkurs) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie zawodnika, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce w indywidualnym konkursie mężczyzn na skoczni dużej zajmie najlepszy reprezentant Polski i kto nim będzie (26.02 – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
- typy na podium konkursu drużynowego mężczyzn (28.02 – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 0,5 pkt za poprawne wytypowanie drużyny, jeśli poprawna będzie również lokata – będzie to 1 punkt;
- które miejsce w drużynowym konkursie mężczyzn zajmie reprezentacja Polski (28.02 – do czasu rozpoczęcia konkursu) – 1 punkt;
Prosimy o dokładne dopisywanie w komentarzach, który aktualnie konkurs typujecie, a także podpisywanie się w każdym z typowań tak samo, aby móc zbierać punkty w klasyfikacji generalnej. Tym razem do zdobycia jest łącznie aż 18 punktów. Zwycięży osoba, która uzbiera ich najwięcej. Nagrodami w tym etapie będą autografy: Line Jahr, Emy Klinec, Andersa Bardala, wielki pamiątkowy plakat z MŚ w lotach w Harrachovie (2014) oraz smycz SkokiPolska.
Pełny program MŚ w Falun jest dostępny tutaj >>. Zobaczie też pełny terminarz typowań, klasyfikację generalną a także zasady zabawy tutaj.
Zapraszamy do zabawy!
SkokiPolska.pl
Sobota druz
1. Niemcy
2. Norwegia
3. Austria
5. Polska
Druzynowka
1. norwegia
2.niemcy
3. austria
Polska 5
sobota drużynówka:
1. Norwegia
2. Niemcy
3. Japonia
5. Polska
Drużynowy sobota:
1. Niemcy
2. Norwegia
3. Austria
4. Polska
Sobota, team:
1. Niemcy
2. Norwegia
3. Japonia
4. Polska
Sobota
1.Niemcy
2.Austria
3.Norwegia
4.Polska
Sobota
1.Norwegia
2.Niemcy
3.Slowenia
6.Polska
Sobota
1.Niemcy
2.Norwegia
3.Austria
5.Polska
Konkurs drużynowy (sobota):
1. Norwegia
2. Niemcy
3. Słowenia
5. Polska
Konkurs drużynowy (sobota):
1. Norwegia
2. Niemcy
3. Polska
Czwartek
1.K.Stoch-naj Polak
2.R.Velta
3.S.Freund
Konkurs ind. panów (HS134):
1. Severin Freund
2. Stefan Kraft
3. Rune Velta
Najlepszy Polak – Kamil Stoch – 4. miejsce
Czwartek
1.K.Stoch-naj Polak
2.S.Freund
3.N.Kasai
czwartek panowie:
1. Stoch najlepszy Polak
2. Velta
3. Freud
Czwartek indywidalne panów
1.Stoch naj Polak
2.Freund
3.Velta
Czwartek, panowie:
1. Stoch, najlepszy Polak
2. Freund
3. Kraft
Typer czwartek:
1. Velta
2. Freud
3. Kraft
Stoch najlepszy z Polaków 4 miejsce
Koniec rozmowy na czacie
Konkurs indywidualny czwartek:
1. Stoch – najlepszy z Polaków
2. Velta
3. Freund
Konkurs indywidulany Mężczyzn (Duża Skocznia):
1. Severin Freund
2. Rune Velta
3. Stefan Kraft
Najlepszy Polak Kamil Stoch – 8 MIEJSCE
Konkurs drużynowy:
1. Niemcy
2. Norwegia
3. Japonia
Polska – 5 miejsce
Konkurs indywidulany męzczyzn (duża skocznia):
1. Kamil Stoch – najlepszy polak
2. Severin Freund
3. Peter Prevc
Konkurs drużynowy:
1. Niemcy
2. Austria
3. norwegia
5. polska
Czwartek panowie
1. freud
2. stoch
3. vej
Czwartek
1.freud
2.stoch naj polak
3.velta
Konkurs indywidualny mężczyzn (czwartek):
1. Rune Velta
2. Severin Freund
3. Stefan Kraft
9. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Konkurs indywidualny mężczyzn (czwartek):
1. Severin Freund
2. Rune Velta
3. Stefan Kraft
10. Kamil Stoch – najlepszy Polak
mieszany konkurs
1. Japonia
2. Austria
3. Niemcy
Konkurs mieszany:
1. Japonia
2. Austria
3. Niemcy
Mix niedziela
1.Japonia
2.Niemcy
3.Austria
Mix niedziela
1.Japonia
2.Austria
3.Niemcy
Mix niedziela
1.Niemcy
2.Japonia
3.Austria
Niedziela mix:
1. Japonia
2. Austria
3. Niemcy
Konkurs drużynowy mieszany (niedziela):
1. Niemcy
2. Japonia
3. Austria
niedziela konkurs mieszany:
1. Japonia
2. Niemcy
3. Austria
Konkurs drużynowy mieszany (niedziela):
1. Niemcy
2. Japonia
3. Austria
Mix niedziela
1. niemcy
2. japonia
3. austria
Niedziela, mix:
1. Japonia
2. Niemcy
3. Austria
typer sobota panowie pierwszy konkurs indywidualny:
1. Bardal
2. Stoch najlepszy polak
3. Kasai
Sobota, konkurs mężczyzn
1. Kamil Stoch – najlepszy Polak
2. Severin Freund
3. Noriaki Kasai
Sobota, panowie:
1. Stoch, najlepszy Polak
2. Koudelka
3. Freund
Sobota Indywidualne
1.K.Stoch-naj Polak
2.S.Freund
3.A.Bardal
🙂
Sobota
1.A.Bardal
2.K.Stoch-naj Polak
3.P.Prevc
Sobota Mężczyżni
1.K.Stoch- naj Polak
2.S.Freund
3.A.Bardal
sobota skoki panów pierwszy konkurs:
1. Stoch najlepszy polak
2. Freud
3. Koudelka
Konkurs ind. panów (HS100):
1. Severin Freund
2. Anders Bardal
3. Roman Koudelka
Najlepszy Polak – Kamil Stoch – 8. miejsce
Konkurs indywidualny mężczyzn (normalna skocznia):
1. Peter Prevc
2. Roman Koudelka
3. Severin Freund
Najlepszy Polak Kamil Stoch – 6 miejsce
Konkurs mieszany:
1. Japonia
2. Austria
3. Niemcy
Konkurs indywidulany męzczyzn (duża skocznia):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Stefan Kraft
Najlepszy Polak Kamil Stoch – 4 miejsce
Konkurs drużynowy:
1. Niemcy
2. Austria
3. Japonia
Reprezentacja Polski na miejscu 4
sobota panowie 1 konkurs
1. Severin Freud
2. Simon Amman
3. Anders Bardal
Naj Polak Piotr Żyła 10
Sobota:
1.Simon Ammann
2.Noriaki Kasai
3.Anders Bardal
5.Naj Polak Piotr Zyla
Sobota mężczyzn:
1. Kamil Stoch -najepsz Polak
2. Bardzo Anders
3. Severin Freund
Konkurs mieszany (Mix):
1. Japonia
2. Niemcy
3. Austria
miałem też typy na kobiety ale wiem ze juz za późno. Napisze tylko tak pozapunktowo 🙂
1. Takanashi
2. Irashko stoltz
3. Ito yuki
Pozdrawiam 🙂
Konkurs indywidualny mężczyzn (sobota):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Simon Ammann
5. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Konkurs indywidualny mężczyzn (sobota):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Anders Fannemel
16. Kamil Stoch – najlepszy Polak
Piątek, panie:
1. Iraschko-Stolz
2. Ito
3. Takanashi
piatek panie pierwszy konkurs:
1. sara hendrickson
2. yuki ito
3. henrich taylor
Piatek kobiety
1.takanashi
2.iraschko stolz
3. henrich
Piątek konkurs kobiet :
1. Sara Takanashi
2. Daniela Iraschko-Stolz
3. Yuki Ito
KONKURS PIERWSZY PAŃ (PIĄTEK):
1. IRASCHKO-STOLZ DANIELA
2. TAKANASHI SARA
3. YUKI ITO
Falun, konkurs indywidualny kobiet (piątek):
1. Sara Takanashi
2. Daniela Iraschko- Stolz
3. Yuki Ito
Falun, konkurs indywidualny kobiet (piątek):
1. Sara Takanashi
2. Daniela Iraschko-Stolz
3. Yuki Ito
Konkurs indywidualny kobiet:
1. Daniela Iraschko
2. Sara Takanashi
3. Carina Vogt
Konkurs indywidualny mężczyzn (normalna skocznia):
1. Peter Prevc
2. Roman Koudelka
3. Severin Freund
Najlepszy Polak Kamil Stoch – 6 miejsce
Konkurs mieszany:
1. Japonia
2. Austria
3. Niemcy
Konkurs indywidulany męzczyzn (duża skocznia):
1. Severin Freund
2. Peter Prevc
3. Stefan Kraft
Najlepszy Polak Kamil Stoch – 4 miejsce
Konkurs drużynowy:
1. Niemcy
2. Austria
3. Japonia
Konkurs ind. kobiet:
1. Daniela Iraschko-Stolz
2. Sara Takanashi
3. Carina Vogt
Konkurs Kobiet ( piątek )
1.Sara Takanashi
2.Daniela Iraschko Stolz
3.Carina Vogt
Konkurs indywidualny mężczyzn ( sobota )
1.Severin Freund
2.Stefan Kraft
3.Kamil Stoch ( najlepszy Polak )
Konkurs mieszany ( niedziela )
1.Japonia
2.Austria
3.Norwegia
Konkurs indywidualny mężczyzn ( czwartek )
1.Peter Prevc
2.Stefan Kraft
3.Roman Koudelka
5.Kamil Stoch ( najlepszy Polak )
Konkurs drużynowy mężczyzn ( sobota )
1.Niemcy
2.Norwegia
3.Austria
5.Polska
Pierwszy konkurs kobiet :
1. Sara Takanashi
2.D. Iraschko-Stolz
3.Carina Vogt
Pierwszy konkurs mężczyzn :
1.Severin Freund
2.Peter Prevc
3. Gregor Schlienzauer
Najlepszy reprezentant Polski Kamil Stoch na miejscu 6.
Konkurs mieszany :
1.Austria
2.Słowenia
3.Niemcy
Drugi konkurs mężczyzn :
1.Peter Prevc
2.Kamil Stoch
3.Severin Freund
Najlepszy reprezentant Polski na miejscu 2 ( Kamil Stoch )
Konkurs drużynowy mężczyzn :
1.Słowenia
2. Niemcy
3. Austria
Reprezentacja Polski na miejscu 4.